Logo Pracuj.pl

Programista PC - .NET Software Engineer

Cassioli Polska Sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Cassioli Polska Sp. z o.o.

Pojezierska 97

Bałuty

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • .NET

  • C#

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Twoim zadaniem będzie pisanie oprogramowania, które na etapie finalnym jest instalowane u klienta zgodnie z założeniami jakościowymi i terminowymi, przy wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia zawodowego oraz zgodnie z obowiązującymi dyrektywami i normami

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka .NET C#
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (MSSQL)
  • Znajomość Systemów Kontroli Wersji (GIT)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w grupie i współpracy przy projektach
  • Gotowość do odbywania delegacji służbowych (krajowych i zagranicznych)

Mile widziane

  • Wykształcenia wyższego technicznego (informatyka);

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie z kapitałem zagranicznym o zasięgu międzynarodowym
  • Udział w realizacji ciekawych projektów dla renomowanych klientów
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Dofinansowanie karty Medicover Sport
  • Prywatną opiekę medyczną LUX MED + ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
  • Kurs języka włoskiego finansowany przez pracodawcę
  • Paczki świąteczne dla pracowników
  • Wyjścia firmowe i wyjazdy integracyjne
  • Pyszną włoską kawę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

Firma Cassioli to międzynarodowy lider w sektorze automatyzacji produkcji, projektujący i produkujący półautomatyczne lub w pełni zautomatyzowane systemy sterowane przez specjalne oprogramowanie, zdolne do szybkiego wykonywania wszystkich operacji składowania i obsługi towarów. Od produkcji, poprzez montaż, pakowanie i przechowywanie, systemy Cassioli umożliwiają firmom przyspieszenie każdego kroku pracy, co skutkuje uproszczeniem procedur oraz niespotykaną dotychczas oszczędnością czasu i kosztów.

Oprócz pierwotnej siedziby głównej w Torrita di Siena we Włoszech, otwartej w 1943 roku, z biegiem lat Cassioli otworzyło zakłady produkcyjne i biura sprzedaży w różnych częściach świata, aby szybko i skutecznie reagować na potrzeby coraz bardziej międzynarodowej klienteli.

Polska siedziba firmy znajduje się w Łodzi.

Programista PC - .NET Software Engineer, Pojezierska 97, Bałuty, Łódź