Ta oferta pracy jest nieaktualna od 133 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista PHP - Backend Developer

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 8 - 10 tys. zł brutto
  • 2017-09-14

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

VOUCHERCART LTD

VoucherCart Ltd to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się Brytyjska firma, z której usług korzystają klienci na całym Świecie. Sukces odniesiony w 2016 roku spowodował szybki rozwój firmy oraz ekspansje na rynki międzynarodowe w tym także Polskę - gdzie aktualnie znajduje się dział IT badań i rozwoju.

Miejsce pracy: Katowice
Region: śląskie
Numer referencyjny: Backend
Wynagrodzenie: 8 - 10 tys. zł

Opis stanowiska:

Szukamy zdolnych nie bojących się wyzwań osób, chcących poszerzać swoją wiedzę zawodową każdego dnia. Osoba zatrudniona na stanowisku programisty PHP - Backend Developera będzie odpowiedzialna za tworzenie oraz wdrażanie nowych pomysłów wspierających rozwój platformy internetowej vouchercart.com.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP (OOP) i MySQL
  • Praktyczna znajomość przynajmniej jednego popularnego frameworka MVC
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość pisanego języka angielskiego (czytanie i rozumienie dokumentacji)

Dodatkowym Twoim atutem na pewno będzie:

  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość HTML, CSS/Less, Javascript, AngularJS/KnockoutJS
  • Znajomość frameworka Laravel 5
  • Znajomość chmury AWS
  • Znajomość Doctrine ORM
  • Znajomość DDD
  • Znajomość narzędzi do zarządzania pakietami (Composer, npm) oraz do automatyzacji zadań (Gulp, Grunt)
  • Wiedza na temat automatyzacji (Docker, Continuous Integration)
  • Wiedza na temat testowania PHPUnit, Codeception
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin (zapewniamy elastyczny czas pracy)
  • Bardzo atrakcyjne, stabilne wynagrodzenie na Europejskim poziomie
  • Zakup wszelkich materiałów dotyczących rozwoju na danym stanowisku
  • Pracę w międzynarodowej firmie budującej pozycję lidera na światowym rynku
  • Pracę nad nowoczesnym systemem w chmurze
  • Inspirujące środowisko pracy - będziesz pracował z wieloma ekspertami w różnych dziedzinach
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego wykorzystując najnowsze technologie (OOP PHP, Laravel, AngularJS, Bootstrap) oraz narzędzia (Agile, Jira, Bamboo, Continuous Integration, AWS CodeDeploy, CloudWatch, Lambda)
  • Bardzo pozytywną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z kodem źródłowym / linkami do projektów
poprzez przycisk Aplikuj.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez VoucherCart Ltd z siedzibą w Edynburgu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest VoucherCart Ltd z siedzibą w Edynburgu przy ul. 17 Hope Park Terrace, Edinburgh EH8 9LZ, UK. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.