Ta oferta pracy jest nieaktualna od 48 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista PHP

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 31.07.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

PROFI CREDIT jest drugą największą firmą pożyczkową w Polsce. Działamy na polskim rynku od ponad 13 lat i współpracujemy z grupą 2900 doradców finansowych. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy pożyczki na łączną wartość ponad 3,3 miliarda złotych.

Aktualnie pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Masz swoje wymagania?
Doskonale to rozumiemy! Spójrz, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • Profesjonalne wdrożenie i niezbędne wsparcie merytoryczne – dołożymy wszelkich starań, żebyś w pełni poznał swoje zadania!
  • Zdobywanie bardzo cennego doświadczenia zawodowego pracuj z najlepszymi i buduj swoją wiedzę!
  • Udział w ambitnych, międzynarodowych projektach IT i współtworzenie nowatorskich narzędzi realizuj zadania wysokich lotów!
  • Fachowe szkolenia zgodne z Twoim profilem zawodowym wiemy, że rozwój umiejętności to coś, czego absolutnie potrzebujesz; zapewnimy Ci to!
  • Możliwość sugerowania rozwiązań i wdrażania pomysłów doceniamy inicjatywę i kreatywność!
  • Pozytywne środowisko pracy i sprzyjającą atmosferę :) – lubimy ze sobą pracować, dołączysz do nas :)?
  • Rozbudowany pakiet benefitów, a wśród nich m. in: karta sportowa, dodatkowe dni urlopu, język angielski w czasie pracy, imprezy integracyjne, kuchnia z napojami i ekspresem do kawy, aktywności rekreacyjno-sportowe dla pracowników i ich dzieci, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wakacji, dnia dziecka i świąt, preferencyjna cena sprawdzonego cateringu.
  • Klarowny, bardzo atrakcyjny i motywujący system wynagradzania: podstawa + premia kwartalna w postaci 4 dodatkowych wynagrodzeńnas to motywuje, a Ciebie?
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w dużej, stabilnej rynkowo i ciągle rozwijającej się Spółce finansowejpewny, solidny pracodawca to jest to!
  • Pracę stacjonarną (1 etat) w Bielsku-Białej, w Centrali Spółkipracuj od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach i miej czas na realizację swoich pasji!
  • Nowe biuro i profesjonalne narzędzia pracynotebook z SSD + 2 monitory + PHPSTORM.

Co będzie Twoimi zadaniami?

  • Projektowanie i rozwój oprogramowania wspierającego procesy Spółki, przy zastosowaniu najnowszych technologii,
  • Utrzymywanie odpowiedniego standardu kodu,
  • Refactoring oraz optymalizacja istniejących modułów,
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach Spółki,
  • Współpraca z doświadczonym oraz wspierającym zespołem Programistów.

Kogo poszukujemy?
Profil naszego Programisty:

  • Min. 2-lata doświadczenia zawodowego,
  • Znajomość:
  • PHP 7 (OOP/MVC) / AngularJS / Symfony / JQuery,
  • Znajomość budowy skryptów SQL,
  • HTML5, CSS3, JavaScript,
  • narzędzi zarządzania kodem GIT,
  • metodologii Agile,
  • Orientacja w środowisku JIRA oraz PHPStorm będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność współdziałania w zespole i dobra organizacja własnej pracy,
  • Terminowość, dokładność i własna inicjatywa.

To jest praca dla Ciebie! Dołącz do nas!

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV zawierającego klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości. Powyższa zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami z dopiskiem ‚Programista‘ za pomocą przycisku:

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się