Ta oferta pracy jest nieaktualna od 35 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista PHP/HTML

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

    Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, 40-037 Katowice, ul. Ligonia 46

    ogłasza nabór na wolne stanowiska urzędnicze-informatyczne

    w Wydziale Organizacyjnym

    w pełnym wymiarze czasu pracy

    liczba kandydatów do wyłonienia: 2 osoby

    Miejsce pracy: Katowice
    Opis stanowiska:
    • udział w projektowaniu, tworzenie i rozwijanie systemów informatycznych realizowanych na potrzeby organizacji.
    • realizacja projektów opartych o technologie PHP i HTML.
    • utrzymanie i rozwój baz danych MySQL.

    Wymagania niezbędne:

    • obywatelstwo polskie;
    • wykształcenie: wyższe; preferowany kierunek studiów: informatyka lub pokrewne;
    • staż pracy: niewymagany;
    • znajomość ustaw: o samorządzie województwa,
    • znajomość wzorca projektowego MVC,
    • oświadczenie w budowaniu aplikacji przeglądarkowych oraz znajomość zagadnień związanych z RWD i WCAG;
    • znajomość HTML5 i JavaScript;
    • doświadczenie z zakresu relacyjnych baz danych – MySQL;
    • znajomość systemów kontroli wersji Git;
    • dobra umiejętność programowania w PHP;
    • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
    • brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane
      z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

    Wymagania dodatkowe:

    • znajomość frameworków Laravel i Kohana;
    • znajomość frameworka jQuery i AngularJS;
    • doświadczenie w tworzeniu aplikacji przeglądarkowych (poparte efektami wdrożeniowymi);
    • dokładność i kreatywność;
    • samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy;
    • dobre zdolności komunikacyjne.

    Oferujemy:

    Praca w zespole ds. zarządzania Lokalnym Systemem Informatycznym w Wydziale Organizacyjnym.

    Jakie zadania będą przed Tobą stały:

    • rozwój i utrzymanie obecnie funkcjonujących aplikacji
    • analiza potrzeb urzędzu w zakresie oprogramowania i szukanie możliwości usprawnień i automatyzacji procesów
    • projektowanie i tworzenie nowych rozwiązań

    Nasz zespół jest młody ale dynamicznie rozwija się, a jednym z kluczowych działań jakie podejmuje jest wdrażanie nowych technologii oraz rozwiązań informatycznych. W tym zespole również Ty będziesz miał możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy i umiejętności.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania oraz zgodnie z informacjami zamieszczonymi na stronie https://bip.slaskie.pl/nabor_na_stanowiska_urzednicze/ogloszenia/ogloszenie-nr-or-04-18.html

    • list motywacyjny,
    • kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
    • kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie wyższe (potwierdzeniem wykształcenia wyższego jest kopia dyplomu ukończenia studiów wyższych I lub II stopnia lub zaświadczenie o ukończeniu studiów wydane przez Uczelnię),
    • oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,
    • oświadczenie o nie skazaniu prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
    • list motywacyjny, oświadczenia i kwestionariusz osobowy – muszą być podpisane własnoręcznie.

    Wymagane dokumenty aplikacyjne należy przesyłać w zamkniętej kopercie z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem: Dotyczy naboru na wolne stanowisko urzędnicze-informatyczne w Wydziale Organizacyjnym (nr ogłoszenia OR/04/18), na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego 40-037 Katowice ul. Ligonia 46 lub składać osobiście w Kancelarii Ogólnej Urzędu (pokój nr 164).

    Oferty należy złożyć w nieprzekraczającym terminie do dnia: 22.10.2018r.

    Dokumenty złożone poza toczącymi się procedurami rekrutacyjnymi, oferty dostarczone w niepoprawnie opisach kopertach oraz oferty przesłane drogą elektroniczną nie będą rozpatrywane.

    Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest:

    Marszałek Województwa Śląskiego

    Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w Katowicach

    40-037 Katowice, ul. Ligonia 46

    Dane będą przetwarzane do celów rekrutacji pracowników. Udostępnienie danych nie jest przewidywane. Obowiązek podania danych przez osoby ubiegające się o pracę wynika z:

    • ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych,
    • ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy.

    Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści tych danych i ich poprawiania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.