Programista PHP/SQL

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 30.05.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 29.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Duża firma z branży transportowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • rozwój oprogramowania w PHP
    • analiza kodu PHP, poprawa błędów
    • analiza i optymalizacja kwerend MySQL
    • pomoc użytkownikom w biurze firmy

    Wymagania:

    • znajomość PHP
    • znajomość MySQL
    • umiejętność czytania dokumentacji w języku angielskim
    • minimum 2 lata doświadczenia

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat
    • pracę w godzinach 8-16

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.