Programista PHP - systemy finansowe

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.11.2017
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 23.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

RTB House to działająca globalnie firma, specjalizująca się w innowacyjnej technologii retargetingowej. Jej autorski silnik do zakupu reklam jest pierwszym i jedynym na świecie rozwiązaniem opartym na algorytmach deep learningowych i pomaga klientom na całym świecie zwiększać sprzedaż i osiągać krótko-, średnio- i długo-terminowe cele.

Firma została założona w 2012 roku i obsługuje aktualnie ponad 1000 kampanii w regionach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji i Pacyfiku oraz obu Ameryk, z głównymi lokalizacjami w Nowym Jorku, Londynie, Tokio, Singapurze, São Paulo, Moskwie, Stambule, Dubaju i Warszawa. Zespół tworzy ponad 300 specjalistów i stale rośnie.
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Tworzenie narzędzi mających na celu automatyzację i optymalizację procesów finansowych i sprzedażowych w firmie
  • Obsługa i rozwój istniejących rozwiązań wspomagających codzienną pracę zespołów finansowych i sprzedażowych

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP
  • Umiejętność pracy z danymi i ich analizy w Excelu
  • Praktyczna znajomość SQL
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych
  • Wysoka motywacja do pracy oraz orientacja na realizację wyznaczonych celów
  • Umiejętności analityczne i organizacyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Zainteresowanie tematyką finansową
  • Znajomość HTML i JavaScript

 Oferujemy:

  • Udział w jednym z najciekawszych projektów branży online zarówno w Polsce jak i w skali globalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w nieformalnej atmosferze wśród osób o ciekawych doświadczeniach i zainteresowaniach
  • Współfinansowanie kursu języka obcego oraz szkoleń
  • Pracę w firmie wiodącej w swojej branży
  • Ciągły rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji, dostęp do oferty szkoleń kompetencyjnych
  • Przyjazną atmosferę pracy

Please include the following statement in your application: "I hereby authorize you to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process in accordance with the Personal Data Protection Act dated 29.08.1997 (uniform text: Journal of Laws of the Republic of Poland 2014, item 1182, 1662)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się