Oferta pracy

Programista PHP

Primeon Sp. z o.o.O firmie

5 500‐8 300 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Słowicza 43
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Primeon Sp. z o.o.

Słowicza 43

Warszawa

Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania dla edukacji. Nasze produkty były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w niezależnych konkursach. W związku z dynamicznym rozwojem zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym poszukujemy osób, które pozwolą nam utrzymać dotychczasowe tempo.

Naszym flagowym produktem jest Platforma LangLion (www.langlion.com) umożliwiająca kompleksowe zarządzanie szkołą językową.

Opis stanowiska:

  • utrzymanie i rozwijanie istniejących aplikacji,
  • projektowanie nowych modułów w istniejącej aplikacji,
  • tworzenie rozwiązań mających na celu pozyskanie nowych klientów i rozwój firmy,
  • bezpośrednia współpraca z osobami odpowiedzialnymi za produkt, oprogramowanie i infrastrukturę,
  • podnoszenie jakości stworzonego kodu,
  • doskonalenie wiedzy w zakresie produktów, wykorzystywanych technologii oraz systemów.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość PHP w ujęciu obiektowym,
  • bardzo dobra znajomość SQL,
  • podstawowa znajomość HTML, CSS, Javascript, jQuery,
  • podstawowa znajomość GIT (add, commit, push, branch),
  • mile widziana podstawowa znajomość środowiska LAMP,
  • mile widziana znajomość technik refactoringu oraz projektowania w oparciu o wzorce projektowe.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w ambitnym zespole,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • możliwość wyboru umowy: umowa o pracę, umowa zlecenie lub kontrakt B2B,
  • uczestnictwo w wypracowanych przez firmę zyskach,
  • realny wpływ na rozwój firmy,
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz produktowych.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy