Ta oferta pracy jest nieaktualna od 338 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista PHP

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-11-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Goldman Recruitment

    W związku z dynamicznym rozwojem firma MBE group Sp. z o.o., właściciel serwisów internetowych KarierawFinansach.pl oraz CareersinPoland.com, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Rozwój i utrzymanie serwisów KarierawFinansach.pl oraz CareersinPoland.com
    • Prace rozwojowe nad systemem do prowadzenia procesów rekrutacyjnych
    • Udział w pracach projektowych nad nowymi funkcjami

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość PHP, programowania obiektowego oraz dobrych praktyk tworzenia kodu
    • Znajomość MySQL
    • Znajomość frameworków Laravel5 i/lub Yii2
    • Znajomość języków frontendowych: HTML/CSS/JS
    • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji Git
    • Umiejętność pracy w środowisku Linux
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji
    • Umiejętność pracy w ramach systemów do zarządzania projektami (preferowana JIRA)

    Mile widziane:

    • Doświadczenie z nierelacyjnymi bazami danych (MongoDB, Redis)
    • Doświadczenie w pracy z silnikiem wyszukiwania Elasticsearch
    • Znajomość narzędzi Vagrant, Gulp, Envoy
    • Doświadczenie w projektowaniu API
    • Doświadczenie w pracy w metodyce Scrum

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Widełki wynagrodzenia: 4000-5000 zł netto (w zależności od doświadczenia)
    • Formę umowy dopasowaną do potrzeb pracownika
    • Możliwość współdecydowania o kierunku rozwoju firmy
    • Możliwość dzielenia się wiedzą podczas code review
    • Swobodną atmosferę pracy (nie jesteśmy korporacją)
    • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport, bezpłatne zajęcia z lektorem j. angielskiego

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

    Accounting     Advisory      Audit     Controlling     Corporate Banking     Insurance     Financial Markets  Fund Accounting