Programista PHP

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 15.11.2017
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 15.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Goldman Recruitment

W związku z dynamicznym rozwojem firma MBE group Sp. z o.o., właściciel serwisów internetowych KarierawFinansach.pl oraz CareersinPoland.com, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Rozwój i utrzymanie serwisów KarierawFinansach.pl oraz CareersinPoland.com
  • Prace rozwojowe nad systemem do prowadzenia procesów rekrutacyjnych
  • Udział w pracach projektowych nad nowymi funkcjami

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP, programowania obiektowego oraz dobrych praktyk tworzenia kodu
  • Znajomość MySQL
  • Znajomość frameworków Laravel5 i/lub Yii2
  • Znajomość języków frontendowych: HTML/CSS/JS
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji Git
  • Umiejętność pracy w środowisku Linux
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji
  • Umiejętność pracy w ramach systemów do zarządzania projektami (preferowana JIRA)

Mile widziane:

  • Doświadczenie z nierelacyjnymi bazami danych (MongoDB, Redis)
  • Doświadczenie w pracy z silnikiem wyszukiwania Elasticsearch
  • Znajomość narzędzi Vagrant, Gulp, Envoy
  • Doświadczenie w projektowaniu API
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Scrum

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Widełki wynagrodzenia: 4000-5000 zł netto (w zależności od doświadczenia)
  • Formę umowy dopasowaną do potrzeb pracownika
  • Możliwość współdecydowania o kierunku rozwoju firmy
  • Możliwość dzielenia się wiedzą podczas code review
  • Swobodną atmosferę pracy (nie jesteśmy korporacją)
  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport, bezpłatne zajęcia z lektorem j. angielskiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Accounting     Advisory      Audit     Controlling     Corporate Banking     Insurance     Financial Markets  Fund Accounting

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się