Oferta pracy

Programista PHP

POLTRAF Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, Polska
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

POLTRAF Sp. z o.o.

Wrocław

Wrocław

POLTRAF organizuje i obsługuje dystrybucję bezpośrednią produktów firm z branży farmaceutycznej i branż pokrewnych na rynku szpitalnym i aptecznym. Współpracujemy z ponad 200 producentami i dystrybutorami produktów leczniczych, wyrobów medycznych, środków opatrunkowych, suplementów diety oraz kosmetyków. Realizujemy przeszło 150 000 dostaw. Od kwietnia 2015 spółka Poltraf jest częścią międzynarodowych struktur UPS - jednego z największych operatorów logistycznych na świecie.

Firma Poltraf poszukuje osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:

  • Udział w programowaniu aplikacji oraz nowych funkcjonalności w technologii PHP
  • Rozwój istniejących systemów w technologii PHP
  • Dbanie, o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach
  • Tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji
  • Wsparcie przy problemach z aplikacjami IT zgłaszanymi przez klientów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Współpraca z członkami zespołu w zakresie realizowanych projektów

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku programisty PHP
  • Bardzo dobra znajomość PHP, bez użycia frameworków
  • Umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych PostgreSQL i MSSQL
  • Znajomość technologii webservice
  • Mile widziana umiejętność pracy z systemem Linux
  • Umiejętność pracy w grupie, zaangażowanie i chęć tworzenia nowych rozwiązań
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, karta multisport, plan emerytalny)
  • Fundusz socjalny, z którego nas pracownicy dostają tzw. wczasy pod gruszą oraz bony świąteczne
  • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji - polityka awansu wewnętrznego
Dział Personalny zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez spółki: UPS Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Prądzyńskiego 1/3 oraz Poltraf Sp. z o.o. z siedzibą w Błoniu, ul. Stefana Batorego 4, moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy