Ta oferta pracy jest nieaktualna od 123 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista PL/SQL

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 15.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jako HomeCenter.pl działamy na rynku branży IT od 2006 roku. Zajmujemy się  projektowaniem, produkcją oraz implementacją aplikacji głównie dla sektora bankowo-finansowego. Dodatkowo świadczymy usługi doradcze oraz zapewniamy naszym klientom wsparcie specjalistów przy realizacji projektów w szerokim zakresie IT.

    Stawiamy wymagania naszym specjalistom, ale również wspieramy ich w dążeniu do podnoszenia swoich kompetencji. Jesteśmy elastyczni w podejściu do form współpracy.

    lokalizacja: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie i implementacja rozwiązań w języku PL/SQL
    • Tworzenie procedur wbudowanych, widoków, funkcji
    • Modelowanie struktur danych
    • Analiza wydajności oraz optymalizacja

    Wymagane kompetencje:

    • znajomość relacyjnych baz danych, szczególnie Oracle DB
    • doświadczenie minimum 1 rok jako programista PL/SQL
    • biegłe programowanie w PL/SQL (procedury, funkcje, triggery, pakiety)
    • umiejętność projektowania i programowania złożonych algorytmów przetwarzania danych
    • doświadczenie w zakresie optymalizacji kodu pod kątem dużych wolumenów danych

    Dodatkowe atuty:

    • znajomość rynku ubezpieczeniowego / księgowości
    • znajomość innych produktów Oracle, w szczególności Oracle BI Suite
    Oferujemy:
    • udział w projektach dla sektora bankowo-finansowego i ubezpieczeniowego
    • elastyczne formy współpracy, również praca zdalna
    • atrakcyjne warunki finansowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk "Aplikuj".

    Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową: www.homecenter.pl

    Prosimy o załączenie następującej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HomeCenter.pl Marcin Cwajna, ul. Leszczyńska 29/11 43-300 Bielsko-Biała, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Dobrowolnie wyrażam również zgodę na udostępnienie przez HomeCenter.pl Marcin Cwajn moich danych innym podmiotom HomeCenter.pl Marcin Cwajn w celu obecnej i przyszłych rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami).