Ta oferta pracy jest nieaktualna od 922 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista PL/SQL

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 8 - 10 tys. zł brutto
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Poszukujemy też programistów do projektów wewnętrznych. Kandydatom doradzamy w zakresie doboru stanowiska pracy, rozwoju umiejętności oraz kształtowania ścieżki kariery.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264
top
Miejsce pracy: Warszawa | PSQL/WWA/PM | Wynagrodzenie: 8 - 10 tys. zł

  Opis stanowiska:

  • Projektowanie rozwiązań w technologii Oracle DB i PL/SQL, Oracle Forms / Reports;
  • Poszukiwanie rozwiązań realizujących zakładane wymagania biznesowe;
  • Implementacja wymagań biznesowych z użyciem PL/SQL;
  • Modelowanie struktur danych;
  • Optymalizacja zapytań SQL oraz funkcji/procedur PL/SQL;
  • Analiza wydajności bazy danych oraz jej optymalizacja.

  Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PL/SQL oraz problematyki baz danych (w szczególności Oracle DB);
  • Znajomość Oracle Forms/Reports;
  • Dobra, praktyczna znajomość tematyki tuningu baz danych;
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne;
  • Znajomość narzędzi Subversion, GIT, Enterprise Architect;
  • Umiejętność dokumentowania oprogramowania w UML;
  • Mile widziana praktyczna znajomość języka programowania JAVA.

  Mile widziane:

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia kandydata na wysokości 8.000-10.000 zł brutto;
  • Premie półroczne;
  • Pracę na podstawie UoP;
  • Opieka medyczna w Enel-Med;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie;
  • Zniżki na produkty ubezpieczeniowe;
  • Dofinansowanie zakupu szkieł korekcyjnych;
  • Za dodatkową opłatą: Program Multikafeteria – karta Multisport, bilety do kina, teatru, vouchery turystyczne)

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.
Wyślij CV, podając w temacie wymieniony wyżej numer referencyjny.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez firmę Power Media S.A. we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Więcej informacji na stronie www.power.com.pl/proces-rekrutacji/jobs

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się