Ta oferta pracy jest nieaktualna od 248 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Progress 4GL - OpenEdge

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    DSR S.A. jest dostawcą usług doradczych i rozwiązań informatycznych zwiększających efektywność działania przedsiębiorstw z sektora produkcyjnego. Firma łączy głęboką znajomość potrzeb polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw z ekspercką wiedzą na temat wykorzystania narzędzi IT wspierających procesy wytwórcze i dystrybucyjne. DSR zapewnia optymalizację i integrację procesów wewnętrznych, co prowadzi do dynamicznego rozwoju firm. Jest to możliwe, dzięki wyspecjalizowanym usługom i sprawdzonemu oprogramowaniu.

    Programista Progress 4GL / OpenEdge
    Miejsce pracy: Wrocław

    Dział Realizacji skupia się na dostarczaniu Klientowi usług i rozwiązań firmy DSR S.A. W odpowiedzi na zapotrzebowanie spływające z rynku przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujemy projekty w oparciu o oprogramowania wspierające procesy biznesowe, takie jak harmonogramowanie produkcji, realizacja produkcji, kontrola jakości, utrzymanie ruchu oraz monitoring pracy maszyn.

    Główne zadania

    • rozwój istniejącego oprogramowania (aplikacje QAD i DSR HR w języku Progress4GL),
    • rozwój nowego oprogramowania,
    • budowa oraz modernizacja interfejsów komunikacyjnych z systemami Progress4GL (SOAP, XML, HTTP),
    • udział w fazie projektowania nowych funkcjonalności aplikacji odpowiadających na potrzeby biznesowe klientów DSR S.A.,
    • wsparcie merytoryczne dla młodszych członków zespołu,
    • prowadzenie dokumentacji projektowej,
    • wyceny pracochłonności związanej z rozwojem poszczególnych elementów oprogramowania,
    • analiza i poprawa nieprawidłowego działania oprogramowania na podstawie zgłoszeń serwisowych od klientów DSR S.A.

    Wymagania

    Wykształcenie

    wyższe

    Kwalifikacje

    • dobra znajomość Progress 4GL,
    • znajomość składni języka SQL,
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • sumienność i umiejętność organizacji czasu pracy,
    • chęć i gotowość do rozwoju i poszerzania swojej wiedzy.

    Doświadczenie zawodowe

    minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Znajomość języków obcych

    język angielski na poziomie komunikatywnym.

    Osobowość:

    • umiejętność pracy w zespole,
    • odpowiedzialność,
    • sumienność.

    Bonusy:

    • po upływie okresu próbnego dodatkowo 10% premii uzależnionej od wyników pracy,
    • niezbędny sprzęt: komputer, telefon,
    • prywatna opieka medyczna,
    • szkolenia.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DSR z siedzibą we Wrocławiu."