Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1143 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Python

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dotpay S.A.

    Lider na rynku europejskim wśród firm zajmujących się obsługą finansową (pośrednictwem finansowym) w zakresie transferów pieniężnych przesyłanych pomiędzy kupującym, a sprzedającym w sieci Internet prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie

    Zadania:

    • analiza wymagań i projektowanie elementów rozwiązania
    • tworzenie oprogramowania, wraz z zapewnieniem odpowiedniej jakości poprzez tworzenie testów jednostkowych/integracyjnych
    • wsparcie w procesie utrzymania
    • dobra znajomość języka programowania Python,
    • doświadczenie w aplikacjach webowych,
    • znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
    • znajomość usług sieciowych i protokołów:  HTTP, SOAP
    • znajomość języka angielskiego,
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • komunikatywność, pomysłowość, umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
    • umiejętność pracy w zespole.

    Dodatkowym atutem będzie znajomość:

    • wzorców projektowych, systemu Linux, testów jednostkowych, systemu kontroli wersji (SVN),
    • języków: PHP, JavaScript, HTML, CSS,
    • usług sieciowych: REST,
    • bibliotek/oprogramowania: Django, DOJO.
    • pracę w siedzibie firmy,
    • umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym,
    • możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • pracę w młodym, zgranym i ambitnym zespole,
    • atrakcyjne benefity pozapłacowe (np. karta MultiSport, opieka medyczna, nauka języka angielskiego).

    Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie informacji o terminie możliwego rozpoczęcia współpracy.

    Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.