Programista Robotów Przemysłowych

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 17.11.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 17.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Autorobotics Sp. z o.o. jest zespołem doświadczonych specjalistów zajmujących się programowaniem robotów przemysłowych oraz sterowników PLC o ugruntownaje pozycja na rynku. Bazując na długoletnim doświadczeniu realizujemy zlecenia w kraju jak i poza jego granicami. Nasi klienci to zakłady motoryzacyjnych wiodących producentów światowych (Volkswagen, Audi, Skoda, BMW, Mini, Mercedes, Opel)  www.autorobotics.pl.
    Miejsce zatrudnienia: Knurów

    Opis stanowiska:

    • programowanie robotów FANUC, KUKA, ABB on-line, off-line
    • prowadzenie projektów instalacji i uruchomienia robotów u klienta
    • realizacja projektów za granicą
    • opracowywanie dokumentacji techniczno-ruchowej stanowisk zautomatyzowanych
    • dozór pouruchomieniowy

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne lub wyższe techniczne (automatyk, robotyk, elektronik)
    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca pracę za granicą (większość naszych klientów jest niemieckojęzyczna)
    • pełna dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów za granicę

    Mile Widziane:

    • doświadczenie w programowaniu robotów (KUKA, FANUC, ABB)
    • łatwość nawiązywania kontaktów
    • silna motywacja, determinacja, umiejętność organizacji czasu pracy
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego z dziedziny automatyzacji i robotyzacji
    • możliwość pracy w międzynarodowych koncernach samochodowych.
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
    • prywatne ubezpieczenie zdrowotne
    • szkolenia z programowania robotów przemysłowych Kuka, Abb, Fanuc
    • początkowo umowa na trzymiesięczny okres próbny, później umowa o pracę na czas nieokreślony
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)."