Ta oferta pracy jest nieaktualna od 152 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Robotów - Robotyk

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 19.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Zerwij z korporacją i dołącz do naszego zespołu!

    Jesteśmy młodą, rozwijającą się firmą z branży robotyki przemysłowej. Nasz zespół to grono wykwalifikowanych i doświadczonych programistów robotów przemysłowych, zaangażowanych w projekty na całym obszarze UE.

    Programujemy oraz dostarczamy oprogramowanie do robotów marki: ABB, Kuka oraz Fanuc. Oferujemy również pomoc przy optymalizacji czasu cyklu oraz modernizacji istniejących zrobotyzowanych stacji.

    Zawsze profesjonalnie wykonujemy powierzone zadania z zastosowaniem najnowszych standardów w dziedzinie programowania i zarządzania. Kwalifikacje poszerzamy w certyfikowanych centrach szkoleniowych w Polsce i Niemczech.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów którzy, dołączą do naszego zespołu na stanowisku:

    PROGRAMISTA ROBOTÓW / ROBOTYK

    Jakie będą Twoje zadania?

    • programowanie oraz optymalizacja pracy robotów i linii produkcyjnej,
    • analizowanie problemów związanych z systemami zrobotyzowanymi oraz planowanie działań korygujących,
    • uczestnictwo przy wdrażaniu nowych linii produkcyjnych, produktów i przenoszeniu ich między liniami produkcyjnymi,
    • programowanie robotów offline w programie Process Simulate, RobCad oraz RobotStudio.

    Co jest dla nas ważne?

    • wykształcenie kierunkowe, preferowane specjalności: automatyka, robotyka,
    • umiejętność programowania robotów przemysłowych (ABB, KUKA, dodatkowy atut znajomość robotów Fanuc),
    • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (robotyk, automatyk) - jesteśmy także otwarci na osoby z mniejszym doświadczeniem, gotowe do podjęcia szkoleń i rozwoju w branży,
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu min. komunikatywnym,
    • pełna dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów za granicę.

    Mile widziane, jeśli:

    • cechuje Cię silna motywacja, determinacja, umiejętność organizacji czasu pracy,
    • posiadasz prawo jazdy kat. B,
    • posługujesz się dodatkowymi językami obcymi.

    W zamian oferujemy:

    • możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub B2B (jednoosobowa działalność),
    • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od poziomu doświadczenia:
      • od 5 500 zł + dodatki (diety za delegacje, etc)  dla osób posiadających min 2 letnie doświadczenie
      • od 3 500 zł  + dodatki (diety za delegacje, etc) dla mniej doświadczonych kandydatów z wykształceniem kierunkowym
    • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego z dziedziny automatyzacji i robotyzacji,
    • szkolenia z programowania robotów przemysłowych Kuka, Abb, Fanuc,
    • niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon, samochód itp.),
    • możliwość pracy w światowych koncernach samochodowych przy nowatorskich projektach,
    • miłą atmosferę.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."