Programista SQL

Moventum Spółka z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Moventum Spółka z o.o.

Cybernetyki 21

Warszawa

Grupa Moventum posiada swoje siedziby między innymi w Luksemburgu i Polsce. Jesteśmy jednym z liderów wśród firm obsługujących fundusze inwestycyjne w Europie Środkowo-Wschodniej.

W zakres naszej obsługi wchodzą fundusze polskie i luksemburskie dystrybuowane na rynkach polskim, austriackim, czeskim oraz słowackim. Zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów z obszarów produktów inwestycyjnych, operacji oraz technologii.

www.moventum.com.pl

W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Kielce

Główne zadania na stanowisku to:

  • rozwój kluczowych aplikacji biznesowych wspierających działalność spółki,
  • analiza i programowanie procedur przetwarzania danych,
  • tworzenie rozbudowanych raportów,
  • weryfikacja wymagań biznesowych,
  • tworzenie i testowanie prototypów rozwiązań,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z projektem.

Wymagania:

  • bardzo dobra, praktyczna znajomość SQL (T-SQL),
  • znajomość środowiska MS SQL,
  • umiejętność wykonywania analiz potrzeb Klienta i ich przełożenia na rozwiązania funkcjonalne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobry angielski - używany w codziennej pracy,
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania.

Mile widziane:

  • znajomość podstaw Java,
  • znajomość narzędzi do wersjonowania źródeł aplikacji (SVN, GIT),
  • znajomość .NET,
  • znajomość zagadnień administracji bazami danych MS SQL.

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem zaawansowanych technologii stwarzających duże możliwości rozwojowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do poziomu doświadczenia i kompetencji,
  • pracę w ambitnym zespole opartym na partnerstwie i współpracy,
  • szkolenia oparte na platformie Pluralsight,
  • pracę w metodyce scrum,
  • pracę w środowisku międzynarodowym,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe),
  • umowę o pracę.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) wraz z oczekiwaniami finansowymi prosimy przesyłać
za pomocą przycisku Aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Moventum sp. z o.o. dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy