Ta oferta pracy jest nieaktualna od 314 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

programista systemów automatyki

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-08-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

    Dla naszego Klienta, wiodącego dostawcy kompleksowych rozwiązań w dziedzinie automatyki przemysłowej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

    Nr ref.: 46249
    Praca stała
    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • programowanie sterowników PLC
    • wdrażanie systemów automatyki w kraju i za granicą

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe techniczne – inżynier w dziedzinie automatyki/robotyki
    • min. 2-letni staż pracy przy programowaniu sterowników i systemów SCADA
    • znajomość sterowników Siemens serii 300, 400, 1500
    • znajomość jednego z systemów SCADA: WinCC, In Touch / Platforma Systemowa
    • doświadczenie w instalacjach procesowych lub maszynowych
    • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

    Oferta:

    • możliwość uczestniczenia w ambitnych i ciekawych projektach w kraju i za granicą
    • kontakt z nowoczesnymi rozwiązaniami inżynieryjnymi
    • praca z doświadczonym, międzynarodowym zespołem
    • przyjazna atmosfera pracy i elastyczne podejście
    • prywatna opieka medyczna
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Zgodnie z obowiązującym prawem, Randstad nie pobiera żadnych opłat od kandydatów za udział w procesie rekrutacji.
    Sun Sun Sun Sun Sun