Oferta pracy

Programista Systemów Automatyki

ControlTec Sp. z o.o.O firmie

ControlTec Sp. z o.o.

Tarnogajska 11

Wrocław

Firma ControlTec wiodący integrator z obszaru automatyki przemysłowej, poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie programów na sterowniki i panele
  • Opracowanie algorytmu pracy urządzenia
  • Wykonywanie wizualizacji
  • Sporządzanie instrukcji obsługi
  • Kontakt z klientem oraz inżynierami z innych branż
  • Praca w biurze i na obiektach przy rozruchu

Wymagania:

  • Doświadczenie w jednym z systemów do programowania, preferowane: Siemens ( PCS7, STEP7, TIA Portal ), Allen Bradley ( RSLOGIX ), GE ( Proficy Machine Edition ), Honeywell ( Experion PKS ), Schneider Electric ( Unity Pro ), SCADA
  • Znajomość standardów komunikacji Profibus, Profinet, Modbus RTU/TCP, Mbus, IEC61850, IEC60870, OPC i inne
  • Wykształcenie wyższe techniczne, automatyka, elektryka
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów delegacyjnych, również za granicę
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Biegła obsługa komputera, środowisko Office
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowym
  • Pakiet socjalny ( karta Multisport, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe, kursy języków obcych, bony świąteczne )
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwość rozwoju i kreowania własnej ścieżki kariery zawodowej
  • Szkolenia zawodowe, mentoring
  • Miła atmosfera pracy i wysokie standardy kultury organizacyjnej
  • Wspólne wyjścia integracyjne

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: www.controltec.pl

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego LM oraz CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy