Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

programista systemów informatycznych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-11-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Programujesz w Javie, SQL/TSQL? Znasz się na MS SQL? Nie szukaj już dalej, znalazłeś ofertę idealną! Dla naszego klienta, firmy z branży telekomunikacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuję Programisty Systemów Informatycznych! Aplikuj!

    Nr ref.: /406/08/2018/33281
    Poznań
    oferujemy
    • pracę w firmie w Gdyni o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży
    • umowę B2B lub umowę o pracę
    • dofinansowanie do karty sportowej
    • ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
    • przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    zadania
    • wsparcie systemów informatycznych
    oczekujemy
    • wyższego wykształcenia (lub w trakcie studiów)
    • doświadczenia na podobnym stanowisku
    • znajomości programowania w języku JavaScript
    • znajomości React (doświadczenie z MVC frameworks takich jak AngularJS, NodeJS będzie dodatkowym atutem)
    • znajomości programowania SQL/TSQL oraz zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (MS SQL) będzie dodatkowym atutem
    • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

    mile widziana:

    • znajomość programowania w języku C# w środowisku .NET
    • doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47