Oferta pracy

Programista Systemów Nadrzędnych - Automatyk

ControlTec Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

ControlTec Sp. z o.o.

Tarnogajska 11

Wrocław

Firma ControlTec wiodący integrator z obszaru automatyki przemysłowej, poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie tworzyła i wdrażała zaawansowane, komputerowe systemy nadrzędne (SCADA, zarządzanie i wsparcie produkcji MES\BATCH) korzystając z produktów światowych marek branży automatyki
  • W codziennej pracy będzie wykorzystywała umiejętności programowania skryptów\funkcji (języki wysokiego poziomu), konfiguracji i obsługi baz danych, tworzenia środowisk wirtualnych, konfiguracji stacji serwerowych i komputerowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, informatyka oraz pokrewne)
  • Dobra znajomość systemów SCADA (pożądana znajomość produktów Wonderware)
  • Umiejętność obsługi baz danych – TSQL, znajomość Reporting Services będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie przy tworzenie systemów SCADA oraz MES\BATCH
  • Znajomość VBA, .NET, C#, MS Visual Studio potwierdzona realizacją w środowisku produkcyjnym
  • Znajomość sterowników Allen-Bradley, środowiska CODESYS lub Simatic będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia
  • Zaangażowanie w pracę własną i zespołu realizacyjnego
  • Komunikatywność, samodzielność
  • Silna motywacja do rozwoju zawodowego

Oferujemy:

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość dynamicznego rozwoju w ustalonym z pracodawcą kierunku
  • Udział w interesujących projektach, realizowanych dla największych firm działających w kraju
  • Dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy od 6-9 do 14-17

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: www.controltec.pl

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego LM oraz CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy