Ta oferta pracy jest nieaktualna od 865 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Testów

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ConSol* Consulting & Solutions Software GmbH jest dobrze ugruntowaną oraz dynamicznie rozwijającą się firmą IT tworzącą oprogramowanie z wykorzystaniem najnowszych dostępnych technologii oraz świadczącą profesjonalne usługi konsultingowe. Firma posiada centralę w Monachium oraz oddziały w: Krakowie, Düsseldorfie (Niemcy), Wiedniu (Austria), Dublinie (USA), Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom swoich pracowników firma jest zdecydowanym liderem na rynku IT w segmencie oprogramowania typu CRM/Helpdesk, skupiając wokół siebie takich klientów jak: UniCredit, O2 Telefónica, Vodafone, AXA Assistance, Kyocera, Maxdome, WashTec oraz wielu innych. ConSol* Consulting & Solutions Software to firma zorientowana na zadania i ludzi, przyjazna, otwarta, propagująca szacunek, dobrą komunikację i współpracę. Stale zwiększająca się liczba nagród i wyróżnień z tytułu doskonałego pracodawcy czyni pracę tutaj niezwykle atrakcyjną.

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie oraz rozwój istniejącej infrastruktury testów integracyjnych, wydajnościowych oraz funkcjonalnych;
  • Wykonywanie testów manualnych nowych funkcjonalności oraz implementowanie dla nich testów automatycznych.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka Java;
  • Znajomość zagadnień z zakresu testowania oprogramowania;
  • Zdolność szybkiego uczenia się;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Znajomość środowisk i narzędzi testowych takich jak: TestNG, JMeter, Selenium –WebDriver;
  • Bardzo dobre zdolności programistyczne;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość języków skryptowych;
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych JBoss, Weblogic;
  • Znajomość frameworków: Spring, Hibernate, Wicket;
  • Znajomość zagadnień z zakresu relacyjnych baz danych i infrastruktury sieciowej.

Oferujemy:

  • pracę przy ciekawych projektach, umożliwiających rozwój własny i poszerzanie kompetencji;
  • kursy angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie dopasowanym do potrzeb pracownika;
  • posiadamy swoja własną bibliotekę książek technicznych regularnie uzupełnianą o nowe pozycje;
  • realizujemy politykę BYOD (Bring Your Own Device) – możliwość korzystania ze swoich urządzeń elektronicznych (laptop, tablet, smartphone) poprzez specjalnie do tego celu stworzoną sieć wifi;
  • pracujemy w przyjaznych warunkach - nie ma obowiązku przychodzenia do pracy w garniturze i pod krawatem;
  • oferujemy elastyczne godziny pracy dopasowane do potrzeb i zainteresowań pracowników; jesteśmy zorientowani na zadania, nie zaś na potrzebę ciągłej i punktualnej obecności stąd brak u nas kart dostępowych mierzących czas pracy;
  • zapewniamy wyposażony aneks kuchenny, stół do piłkarzyków, mini siłownię oraz duży taras wyposażony w grill oraz krzesła ogrodowe;
  • dbamy o ciszę w pracy stąd do kontaktu z naszymi współpracownikami rzadko wykorzystujemy telefony stacjonarne;
  • cenimy sobie komfort, stąd praca odbywa się w pokojach maksymalnie 4-osobowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się