Ta oferta pracy jest nieaktualna od 36 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista tokarki CNC

  • Genk, Belgia
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-03-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Genk
    Nr ref:WT/12/17

    Opis stanowiska:

    • Programowanie i obsługa tokarki CNC tj. Fat Haco TUR MN 560/630/710 ze sterowaniem Sinumerik 840D.
    • Toczenie elementów ze stali czarnej i stali nierdzewnej.
    • Przygotowanie i ustawienie maszyn, dobór narzędzi do produkcji, programowanie maszyn CNC.
    • Ustawianie tokarek 2 osiowych.
    • Produkcja jednostkowa.
    • Maksymalna średnica toczenia od 800 mm do 5000 mm.

    Wymagania:

    • Min. 3 lata doświadczenia w pracy jako tokarz CNC.
    • Znajomość języka angielskiego - mile widziana.
    • Dobra znajomość ustawiania, obsługi i programowania tokarek ze sterowaniem Sinumerik.
    • Dobra znajomość rysunku technicznego.
    • Dokładność i precyzja w pracy.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
    • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
    • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
    • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
    • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
    • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
    • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.
    • Dawno nie używałeś języka obcego? Weegree oferuje przyśpieszony kurs doszkalający dla wybranych kandydatów!

    Dodatkowe informacje:

    • Kontakt: 77 543 18 52 lub 77 543 18 53.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.