Ta oferta pracy jest nieaktualna od 112 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista/ustawiacz maszyn CNC

  • Radom, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma produkcyjna Galvo24 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. specjalizująca się w produkcji klasycznych elementów toczonych oraz części poddawanych frezowaniu, walcowaniu, szlifowaniu i hartowaniu indukcyjnemu na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego i elektromaszynowego poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Radom

    Opis stanowiska:

    • programowanie maszyn CNC z oprogramowaniem Fanuc,
    • ustawianie i przezbrojenia maszyn CNC,
    • nadzór nad powierzonym odcinkiem produkcji,
    • szkolenie operatorów.

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie techniczne,
    • biegła znajomość rysunku technicznego oraz systemów CAD,
    • sumienność i dokładność w pracy,
    • co najmniej 2-letnie doświadczenie w programowaniu i ustawianiu maszyn CNC
      (głównie w obszarze toczenia)

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
    • system premiowania,
    • możliwość korzystania ze świadczeń z ZFŚS,
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.