Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista - Wdrożeniowiec

Granteam Sp. z o.o.O firmie

2 000‐10 000 zł brutto / mies.

Granteam Sp. z o.o.

Jagielnia 10A

Kraków

Granteam jest polską firmą informatyczną specjalizującą się we wdrożeniach rozwiązań informatycznych usprawniających pracę laboratoriów (systemy klasy LIMS). Granteam to przede wszystkim ludzie, którzy decydują o rozwoju i sukcesach w naszej firmie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów o różnym poziomie doświadczenia.

Obowiązki:

  • Rozbudowa systemów informatycznych
  • Tworzenie nowych funkcjonalności systemu w oparciu o analizę potrzeb klienta
  • Praca w międzynarodowych zespołach programistycznych
  • Samodzielna realizacja oraz koordynacja współpracy z zewnętrznymi wykonawcami

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (lub w trakcie studiów technicznych – informatyka, automatyka i pokrewne)
  • Znajomość programowania w technologii .NET (znajomość zagadnień i technologii związanych z programowaniem w języku JavaScript, platformy .NET oraz Visual Studio będzie dodatkowym atutem )
  • Znajomość SQL (umiejętność administracji bazami danych MS SQL będzie dodatkowym atutem)
  • Mile widziana znajomość JavaScript, Web Services, Crystal Reports
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozumienie dokumentacji technicznej
  • Mile widziana znajomość języka Python
  • Pracowitość, zaangażowanie i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Benefity: Ubezpieczenie medyczne i multisport
  • Możliwość realizacji prestiżowych projektów dla największych firm w Polsce i na świecie
  • Wynagrodzenie 2000-10000PLN w zależności od umiejętności
  • Miejsce pracy: Kraków, przy wyjeździe w stronę Skawiny
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie
  • Pracę w młodym i oferującym wsparcie zespole
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji oraz atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia
  • Dbamy również o naszą kondycję - w biurze sprzęt VR do dyspozycji ekipy ;)

Zachęcamy również studentów do odbywania u nas praktyk oraz stażu! Najlepszych zaprosimy do dalszej współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne