Programista Web/Fullstack/Python

Uniwersytet Jagielloński - Narodowe Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARISO firmie

Rekrutacja zdalna

Uniwersytet Jagielloński - Narodowe Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS

Czerwone Maki 98

Kraków

Narodowe Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS
poszukuje pracownika na stanowisko:

W działającym przy Uniwersytecie Jagiellońskim Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS znajduje się pierwszy w Polsce i jedyny w Europie Środkowej synchrotron - akcelerator elektronów i źródło promieniowania synchrotronowego. Obecnie jest to najnowocześniejsze i największe multidyscyplinarne urządzenie badawcze w Polsce. Jako inwestycja strategiczna dla rozwoju nauki synchrotron SOLARIS (synchrotron.pl) został umieszczony na Polskiej Mapie Drogowej Infrastruktury Badawczej.

Praca w Centrum zapewnia:

  • udział w utrzymaniu i rozwoju unikalnej, multidyscyplinarnej infrastruktury badawczej,
  • okazję do pracy w międzynarodowym środowisku ekspertów,
  • styczność z najnowszymi technologiami,
  • rozwój zawodowy i osobisty,
  • intensywne szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne,
  • pakiet sportowy, pakiet socjalny,
  • umowę o pracę, stabilność zatrudnienia.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów: Informatyka, Automatyka lub pokrewne,
  • znajomość języka Javascript, framework’u Vue
  • znajomość CSS, Bootstrap, RWD
  • znajomość wzorca MVC oraz sposobu tworzenia aplikacji webowych (front-controller, MTV pattern)
  • znajomość frameworka Flask lub Django
  • znalomość języka Python
  • znajomość specyfikacji REST
  • znajomość systemów Linux (CentOS, Debian etc.),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane:

  • znajomość metodologii Agile/Scrum,
  • znajomość systemów kontroli wersji git oraz jego rozszerzenia GitFlow,
  • znajomość systemów CI/CD takie jak Gitlab CI/CD,
  • znajomość nowoczesnych narzędzi DevOps takich jak Docker,
  • znajomość środowisk deweloperskich typu PyCharm,
  • znajomość systemu sterowania TANGO Controls.

Zakres Obowiązków:

  • rozwijanie aplikacji systemu kontroli synchrotronu w rozproszonej architekturze obsługującej ponad 1500 urządzeń sterujących,
  • praca jako full-stack deweloper przy rozwoju aplikacji obsługi linii pomiarowych,
  • ciągłe doskonalenie warsztatu inżynierskiego, a w tym udział w szkoleniach branżowych oraz konferencjach międzynarodowych,

Informacje dodatkowe:

Oferujemy umowę o pracę na pełny etat na czas określony z perspektywą zatrudnienia na czas nieokreślony w charakterze specjalisty.

Chętnych do podjęcia pracy w Centrum SOLARIS prosimy o przesłanie:

  • CV
  • podpisanej i zeskanowanej informacji o przetwarzaniu danych osobowych
Plik dostępny pod adresem:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy