Ta oferta pracy jest nieaktualna od 271 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista XML

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-01-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PKO BP Finat Sp. z o. o. oferuje kompleksowe usługi agenta transferowego i usługi pomocnicze z wykorzystaniem rozwiązań informatycznych, operacyjnych i infrastrukturalnych. Ponadto świadczy usługi outsourcingu kadr IT – bodyleasingu. (Agencja zatrudnienia numer certyfikatu 10968).

    PKO BP Finat Sp. z o.o. poszukuje kandydatek/kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisko:

    PROGRAMISTA XML

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    • praca przy platformie wydruków i korespondencji elektronicznej
    • parametryzacja szablonów wydruków i notyfikacji e-mail/sms przy wykorzystaniu technologii Adobe Livecycle Designer, XML, XSLT, XSD, HTML, podstawy JavaScript
    • udział w testach i wsparcie w przypadku zgłaszanych problemów
    • współpraca z zespołami analityków, testerów oraz zewnętrznymi dostawcami usług IT

    Oczekujemy:

    • znajomość XML, XSLT
    • znajomość JavaScript (podstawy)
    • sumienność, dokładność

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w zgranym i doświadczonym zespole
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • kontrakt (własna działalność gospodarcza)/ umowa zlecenie
    • atrakcyjne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

    Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.

    Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach następującego oświadczenia:

    Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez PKO BP Finat Sp. zo.o. z siedzibą przy ul. Grójeckiej 5  w Warszawie moich danych osobowych w celu realizacji tego procesu rekrutacyjnego  oraz  innych procesów rekrutacyjnych realizowanych w przyszłości przez PKO BP Finat Sp. zo.o.
    Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany, iż:

    - administratorem moich danych osobowych zebranych na podstawie niniejszej zgody jest PKO BP Finat Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Grójeckiej 5  w Warszawie,
    - moje dane osobowe mogą zostać udostępnione PKO Bankowi Polskiemu SA i innym podmiotom z Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego* w celach rekrutacyjnych,
    - mam prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.
    *lista podmiotów znajduje się pod linkiem