Ta oferta pracy jest nieaktualna od 137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Progrmista .NET Fullstack

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 09.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Diverse Consulting Group jest nowoczesną firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów powiązanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą ilością projektów rekrutacyjnych, jakie prowadzimy dla naszych Partnerów, szukamy osoby, która dołączy do nas jako:

    Miejsce pracy: Gdańsk
    BK/PNFWmb/04/2018

    Opis stanowiska:

    • projektowanie i realizacja rozwiązań z zakresu frontend i backend
    • projektowanie i realizacja integracji między aplikacjami oraz automatyzacja procesów CI/CD
    • przygotowywanie koncepcji rozwiązań architektonicznych
    • pisanie testów automatycznych i dokumentowanie prac programistycznych

    Benefity:

    • możliwość pracy zdalnej (4-5 dni w miesiącu)
    • projekt prowadzony według zwinnych metod pracy
    • praca z najnowszymi technologiami
    • biuro w samym centrum Warszawy
    • karta Multisport
    • prywatna opieka medyczna

    Wymagania:

    • umiejętność dokumentowania swojej pracy i czytania dokumentacji na poziomie HLD
    • znajomość MSSQL, Visual Studio, GIT, JIRA, Ant, Msbuild, TeamCity, Powershell
    • znajomość programowania w .NET w stopniu zaawansowanym
    • zaawansowana znajomość technologii webowych (HTML5, CSS, JavaScript, Node.js, SASS, REST API)
    • umiejętność tworzenia stron kompatybilnych z różnymi przeglądarkami (cross-browser)
    • znajomość TypeScript, Angular / React
    • znajomość technik RWD (np. bootstrap, material design)
    opisopisopis
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.