Project coordinator

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 26.04.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kim jesteśmy?

    Grupa Integer.pl jest liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych w Polsce. Posiada liczącą 5000 urządzeń międzynarodową sieć Paczkomatów® w Polsce, Francji, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Obecnie Grupa Integer jest częścią Advent International, jednego z największych funduszy inwestycyjnych w świecie.
    Dzięki wsparciu inwestora oraz przy wykorzystywaniu przewag technologicznych i świetnej kadrze pracowników zamierza osiągnąć pozycję lidera na polskim, a znaczącego operatora na europejskim rynku logistyki dla e-commerce.

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • Kompleksowe zarządzanie i nadzorowanie dedykowanych projektów,
    • Współudział w tworzeniu projektów,
    • Koordynacja ustaleń projektowych między poszczególnymi działami organizacji,
    • Gromadzenie danych do harmonogramów, raportów i rozliczeń finansowych projektu w tym weryfikacja założeń biznesowych,
    • Nadzór nad terminami realizacji poszczególnych etapów projektów oraz ich jakością,
    • Udział w spotkaniach zewnętrznych i wewnętrznych dotyczących projektu,
    • Przygotowywanie analiz finansowych i biznesowych w tym: analiz rentowności i rachunku zysków i strat,
    • Tworzenie prezentacji zgodnie z potrzebami.

    Wymagania:

    • Wykształcenia wyższego,
    • Wiedzy i kilkuletniego doświadczenia praktycznego w zakresie prowadzenia projektów,
    • Umiejętności planowania, organizowania i negocjowania,
    • Wysokiego poziomu komunikacji interpersonalnej,
    • Bardzo dobrej znajomości j.angielskiego,
    • Znajomości oprogramowania MS Office, MS Project,
    • Oczekiwane kompetencje: nastawienie na wynik, zdolności organizacyjne, praca pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w dynamicznej firmie o międzynarodowym zasięgu i rozpoznawalności,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa z prestiżowych projektach,
    • Dofinansowanie do benefitów pracowniczych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.