Oferta pracy

Project Engineer

Bergman Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

W związku ze współpracą z naszym Klientem, firmą z branży FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: PEP/AC/0220

Zadania:

  • Samodzielne zarządzanie projektami i zadaniami (w zakresie instalacji elektrycznych lub/i wdrożeń nowych procedur)
  • Współtworzenie i weryfikacja dokumentacji projektowej w zakresie infrastruktury i technologii
  • Przygotowywanie oraz weryfikacja specyfikacji urządzeń i maszyn z uwzględnieniem aktualnych przepisów
  • Przygotowanie oraz weryfikacja harmonogramów prac projektowych i realizacji
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w ramach zadań związanych z realizacją projektu
  • Przygotowanie analizy ryzyka i zarządzanie ryzykiem
  • Koordynacja prac montażowych na terenie zakładu oraz odbiorów technicznych u dostawców oraz w fabryce
  • Współpraca z Klientem wewnętrznym oraz międzynarodowym zespołem ekspertów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Elektryka, Budownictwo, Architektura, Mechanika
  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami lub utrzymaniu ruchu zdobyte w  nowoczesnej organizacji
  • Praktyczna i szeroka wiedza z zakresu Project Management
  • Znajomość programu MS Project, dobra znajomość AutoCAD
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w międzynarodowym zespole
  • Postawa proaktywna, kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • Bardzo dobre umiejętności w zakresie komunikacji i pracy w zespole
  • Gotowość do podjęcia pracy w Cieszynie lub Poznaniu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach kontraktu przez Bergman Engineering co najmniej na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Współpracę w ramach umowy o pracę lub kontraktu B2B
  • Pracę dla naszego klienta – międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach związanych z rozwojem branży FMCG
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy