Ta oferta pracy jest nieaktualna od 276 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Management Officer

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Eurofins Scientific jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska oraz testów produktów farmaceutycznych. Zatrudnia ponad 32 000 pracowników w 410 laboratoriach zlokalizowanych w 42 krajach. Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach agroscience, genomiki i usług laboratoryjnych. Ponadto Eurofins, zarówno w Europie jak i w USA, silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej. Aby wspierać ciągły rozwój naszej sieci laboratoriów, szukamy najlepszych kandydatów do pracy w jednej z naszych jednostek.

    Rozwijaj się z nami i dołącz do naszego zespołu jako:

    Miejsce pracy: Katowice

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Rozwój zawodowy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Bogaty system benefitów
    • Pracę na co dzień w języku angielskim
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Swobodę działania w dynamicznym środowisku

    Główne zadania i cele:

    • Pomoc Project / Transition Menedżerom w koordynacji i realizacji projektów głównie w obszarach finansowych
    • Wsparcie procesów transition dla tworzonego SSC
    • Audyt projektów pod kątem zgodności z planem zarządzania projektem
    • Pomoc w planowaniu, prowadzeniu harmonogramów oraz kalkulacji kosztów
    • Zarządzanie dokumentacją projektową oraz raportowanie stanu projektów

    Wymagane kwalifikacje i doświadczenie:

    • Wykształcenie wyższe
    • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Udokumentowane doświadczenie w budowaniu silnych, opartych na zaufaniu relacji z różnymi grupami klientów / partnerów
    • Umiejętność rozwiązywania problemów, umiejętności analityczne

    Dowiedz się więcej o naszej Firmie: www.eurofins.com