Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Management Officer

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Eurofins Scientific jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska oraz testów produktów farmaceutycznych. Zatrudnia ponad 32 000 pracowników w 410 laboratoriach zlokalizowanych w 42 krajach. Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach agroscience, genomiki i usług laboratoryjnych. Ponadto Eurofins, zarówno w Europie jak i w USA, silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej. Aby wspierać ciągły rozwój naszej sieci laboratoriów, szukamy najlepszych kandydatów do pracy w jednej z naszych jednostek.

Rozwijaj się z nami i dołącz do naszego zespołu jako:

Miejsce pracy: Katowice

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Rozwój zawodowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty system benefitów
  • Pracę na co dzień w języku angielskim
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Swobodę działania w dynamicznym środowisku

Główne zadania i cele:

  • Pomoc Project / Transition Menedżerom w koordynacji i realizacji projektów głównie w obszarach finansowych
  • Wsparcie procesów transition dla tworzonego SSC
  • Audyt projektów pod kątem zgodności z planem zarządzania projektem
  • Pomoc w planowaniu, prowadzeniu harmonogramów oraz kalkulacji kosztów
  • Zarządzanie dokumentacją projektową oraz raportowanie stanu projektów

Wymagane kwalifikacje i doświadczenie:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Udokumentowane doświadczenie w budowaniu silnych, opartych na zaufaniu relacji z różnymi grupami klientów / partnerów
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, umiejętności analityczne

Dowiedz się więcej o naszej Firmie: www.eurofins.com