Ta oferta pracy jest nieaktualna od 247 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager - Engineer

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HR Point

    Dla Klienta, firmy z branży produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy Kandydatów
    z doświadczeniem i pasją na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    Region: wielkopolskie
    Numer referencyjny: 171007_PM

    Obowiązki:

    • Kompleksowy nadzór nad przebiegiem projektu (w tym nad montażem i uruchomieniem instalacji)
    • Nadzorowanie procesów wyboru podwykonawców, budżetowania oraz rozliczania kontraktów podwykonawczych
    • Optymalizacja kosztów projektu (dbałość o wynik finansowy)
    • Przygotowywanie i kontrolowanie harmonogramu prac
    • Prowadzenie uzgodnień z klientem, podwykonawcami i dostawcami
    • Podejmowanie działań mających na celu zmniejszenie ryzyka projektu i poprawienie efektywności pracy stron zaangażowanych w projekt
    • Ścisła współpraca z zespołami zaangażowanymi w projekt (dział konstrukcji, produkcja itp.)
    • Organizacja i nadzorowanie prac montażowych
    • Utrzymywanie długotrwałych, partnerskich, biznesowych relacji z partnerami firmy

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Doświadczenie zawodowe w branży technicznej (np. związane z logistyką produkcji)
    • Praktyczna umiejętność posługiwania się narzędziami CAD w celu sporządzania dokumentacji technicznej
    • Doświadczenie w prowadzeniu projektów i/lub w nadzorowaniu inwestycji przemysłowych (w tym np.: produkcyjnych, konstrukcyjnych, budowlanych, kolejowych itp.)
    • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu elementów konstrukcyjnych maszyn, urządzeń, systemów przenośników itp.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
    • Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych
    • Mile widziane doświadczenie na stanowisku: Konstruktor, Design Engineer, System Engineer itp.

    Nasz Klient oferuje:

    • Ciekawą, niemonotonną, dającą satysfakcję pracę
    • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie
    • Udział w ambitnych projektach
    • Pracę w zespole profesjonalistów i pasjonatów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.