Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 30.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

    PROJECT MANAGER

    Miejsce pracy: Gdańsk

    OPIS STANOWISKA:

    • sporządzanie i realizacja budżetu oraz harmonogramu inwestycji
    • współpraca przy tworzeniu koncepcji zagospodarowania terenu oraz koncepcji architektonicznych planowanych inwestycji
    • przygotowanie formalnoprawne inwestycji - pozyskiwanie niezbędnych pozwoleń, decyzji i uzgodnień administracyjnych
    • realizacja postępowań ofertowych, prowadzenie negocjacji cenowych, zawieranie umów z kontrahentami oraz nadzór nad ich pracami
    • analiza, weryfikacja i opiniowanie dokumentacji technicznej
    • koordynacja budowy z punktu widzenia zgodności z projektem, pozwoleniem na budowę, zawartymi umowami oraz normami prawa budowlanego i normami technicznymi
    • nadzór nad realizacją inwestycji, w tym dokumentacji powykonawczej oraz dokonywanie odbioru inwestycji
    • rozliczenie inwestycji

    Kandydat powinien posiadać wykształcenie wyższe techniczne. Wymagana jest znajomość administracyjnych procedur formalnych w zakresie przygotowania inwestycji do realizacji oraz ogólna znajomość prawa budowlanego i doświadczenie przy projektach inwestycyjnych, jak również praktyka w kosztorysowaniu, budżetowaniu i realizacji inwestycji budowlanych. Oczekujemy również bardzo dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej kontakt z partnerami i klientami zagranicznymi firmy.

    WYMAGANIA DODATKOWE:

    • umiejętność pracy w zespole
    • znajomość pakietu OFFICE, w szczególności arkuszy Excel
    • zaangażowanie i dyspozycyjność
    • wysoka kultura osobista, komunikatywność

    OFERUJEMY:

    Wybranym kandydatom oferujemy interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku
    prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk Aplikuj Teraz.

    Wszystkim kandydatom dziękujemy za zainteresowanie. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o., działającą jako agencja doradztwa personalnego (Grupa Pracuj, my), danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    W związku z tym, że poszukujemy pracowników dla naszych klientów (potencjalnych pracodawców), Twoja zgoda obejmuje także zgodę na udostępnienie Twoich danych osobowych potencjalnemu pracodawcy oraz na przetwarzanie przez niego Twoich danych osobowych dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Po przekazaniu Twoich danych osobowych do potencjalnego pracodawcy otrzymasz od niego dodatkowe informacje w jaki sposób on przetwarza Twoje dane osobowe.

    Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdym czasie możesz ją cofnąć, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
    pod formularzem aplikacyjnym na dalszym etapie aplikowania.

    Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252