Project Manager

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 19.10.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 18.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Co powiesz na pracę w ciekawej, nieustanie rozwijającej się branży? Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach dla dużych firm głównie z sektorów finansowego, energetycznego oraz telekomunikacyjnego? Młody i dynamiczny zespół ludzi, których naprawdę pasjonuje to, czym się zajmują? To wszystko oferujemy Ci my :)

    Nie ograniczamy się do jednego rodzaju wytwarzanego oprogramowania. Pracujemy w obszarach takich jak: CRM, systemy telekomunikacyjne, systemy Contact Center, rozwiązania wideo, systemy analityczne i statystyczne, aplikacje wbudowane, integracje aplikacji zewnętrznych, aplikacje do prowadzenia firm i wiele innych.

    Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

     Opis stanowiska:

    Project Manager zarządza projektem oraz przewodzi zespołem projektowym w celu dostarczenia klientowi usługi lub rozwiązania. W swojej roli jest odpowiedzialny za zarządzanie zakresem, kosztami, harmonogramem oraz za dostawę produktów zdefiniowanych w umowie. Swój cel osiąga poprzez zastosowanie technik zarządzania projektem: planowanie, monitorowanie, kontrola zmian i zarządzanie ryzykiem. Project Manager ustala skuteczny plan komunikacji z zespołem projektowym i klientem. Zapewnia codzienne wsparcie zespołowi projektowemu i komunikuje status projektu wszystkim interesariuszom.

    Wymagania:

    • 3-5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami realizującymi projekty w środowiskach rozproszonych w domenach: produkcja oprogramowania, integracja systemów informatycznych, wdrożenia rozwiązań (produkty, sprzęt) oraz utrzymaniem systemów.
    • Umiejętności komunikacji oraz współpracy z ludźmi na różnych poziomach organizacji (wewnątrz i na zewnątrz organizacji).
    • Samodzielność w działaniu i efektywne zarządzanie obszarem  (np. obszar kompetencji, portfel projektów u klienta)
    • Praktyczne doświadczenie w: budżetowanie, priorytetyzacja i planowanie zadań, analiza ryzyk, zarządzanie wymaganiami
    • Umiejętność analizy problemów, określania i wprowadzania rozwiązań
    • Praktyczna znajomość metodyk i narzędzi do zarządzania projektami (waterfall, agile, ToC)
    • Budowanie relacji oraz skuteczna komunikacja z klientem
    • Umiejętności negocjacyjne oraz rozwiązywania konfliktów
    • Doświadczenie w pracy z zespołami w różnych lokalizacjach geograficznych.
    • Znajomość MS Project, narzędzia Office, narzędzia typu issue tracker (JIRA, redmine)
    • Gotowość do wyjazdów krajowych (2-3 razy w miesiącu)
    • Angielski na poziomie C1

    Oferujemy:

    • Ciekawą i dynamiczną pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży IT,
    • Możliwość rozwoju w stabilnej firmie o udokumentowanym potencjale rynkowym,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Szeroki pakiet socjalny,
    • Uczestnictwo w ciekawych projektach,
    • Możliwość uczenia się i otrzymywania ciekawych zadań,
    • Swobodną atmosferę oraz pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    Jesteś zainteresowany?

    Prześlij nam swoje CV z dopiskiem „Project Manager” za pomocą przycisku aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sevenet S.A. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Sevene S.A. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Galaktycznej 30A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.