Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1226 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    iTV Media Interactive Sp. z o.o.

    Spółka realizująca projekty IT, głównie z obszaru: Internet / biznes; realizująca projekty również dla międzynarodowych klientów; posiadająca oddziały w Lublinie, Warszawie i Białymstoku;

    W związku z intensywnym rozwojem, poszukuje osoby na stanowisko:

    PROJECT MANAGER
    (z opcją awansu na Dyrektora IT)

    Miejsce pracy: Lublin
    Region: lubelskie

    Osoba odpowiedzialna za prowadzenie i zarządzanie 10-cio osobowego zespołu programistów PHP Symfony 2, oraz w ramach zespołu prowadzenie kilku projektów IT z obszaru Internet / biznes o przeciętnej złożoności 1000 – 3000 rbh; komunikację z klientami; rozliczenia projektów; monitorowanie rentowności.

    W ramach pracy również chętnie zadania z zakresu lidera zespołów programistycznych przy najbardziej skomplikowanych zadaniach oraz wybrane zdania z obszaru: architektury / projektowania systemów.

    Nie wykluczamy osób młodych z dużym potencjałem rozwoju.

    Zakres obowiązków:

    • Bieżące kierowanie 10-cio osobowym zespołem programistów PHP Symfony 2.
    • Chętnie zadania z zakresu lidera zespołów programistycznych przy najbardziej skomplikowanych zadaniach.
    • Kierowanie kilkoma projektami IT jednocześnie.
    • Rozliczenia zespołów i projektów; monitorowanie rentowności.
    • Wybrane zadania z obszaru architektury / projektowania systemów (nadzór / wsparcie dla projektantów).
    • Nadzór nad tworzeniem dokumentacji projektowej.
    • Tworzenie harmonogramów, kosztorysów,…
    • Nadzór nad bieżącym utrzymaniem systemów.
    • Minimum 2 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołami realizującymi aplikacje Internetowe.
    • Wskazane praktyczne doświadczenie w programowaniu w PHP (Symfony 2).
    • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu architektury / dokumentacji projektów IT.
    • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu harmonogramów, kosztorysów projektów.
    • Rozwinięta umiejętności sprawnego rozwiązywania problemów i działania pod presją czasu.
    • Nastawienie na realizację założonych celów, samodzielność i efektywność.
    • Zaradność i umiejętność pracy w zespole.
    • Komunikatywność, samoorganizacja, odpowiedzialność za siebie i podległy zespół.
    • Dobra znajomość rynku i technologii związanych z IT / Internetem w Polsce i na świecie.
    • Znajomość języka angielskiego.

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Wiedza i doświadczenie w rozmowach z klientami.
    • Możliwość szybkiego awansu na Dyrektora IT.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie + wysokie premie od realizacji projektów zgodnie z założeniami.
    • Pracę nad dużymi, ciekawymi i ambitnymi projektami, w tym dla klientów międzynarodowych.
    • Możliwość opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań, realny wpływ na rozwój firmy.
    • Udział w ambitnych projektach, również o skali międzynarodowej.
    • Bardzo dobrą atmosferę pracy, w doświadczonym, ambitnym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)