Oferta pracy

Project Manager

"OMNIGATE" sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą zatrudniającą specjalistów w branży e-commerce poświęconej grom video. Pomóż nam współtworzyć miejsce, które jest budowane przez graczy i dla graczy.

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z branżą gamingową to jest właśnie to miejsce!

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • kompleksowe prowadzenie projektu

  • monitoring przebiegu prac projektowych w odniesieniu do harmonogramu i założonego budżetu projektowego

  • pozyskiwanie i współpraca z nowymi klientami

  • zarządzanie katalogiem produktów i rozwojem aplikacji/systemów klienckich

DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI:

  • posiadasz praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami

  • jesteś zapalonym graczem lub masz doświadczenie w branży sprzętu i/lub gier wideo

  • komunikujesz się w języku angielskim

  • masz zdolność analitycznego myślenia

  • przejawiasz inicjatywę, zaangażowanie i profesjonalizm działania

2 - 4 lat

MAMY DLA CIEBIE:

  • pracę w młodym zespole i wśród świetnych współpracowników

  • biuro w centrum miasta, w którym panuje luźna atmosfera i brak oficjalnego dress code’u

  • mega zniżkę na zakup gier komputerowych

  • free food day, no limited coffee

  • imprezy integracyjne w wesołej atmosferze i swobodnej zabawie

  • dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji i współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata

  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej

  • kartę multisport

  • umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia np. B2B

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy