Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 09.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    eobuwie.pl SA, obecnie członek grupy kapitałowej CCC, jest wiodącym sklepem na rynku e-commerce w Polsce. Specjalizujemy się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 50 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 476 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i pierwsze miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl i Opineo.pl.

    Jeżeli nie boisz się wyzwań, a zaangażowanie, kreatywność i potrzeba ciągłego rozwoju to Twoje cechy, dołącz do naszego zespołu.

     miejsce pracy: Zielona Góra / Poznań

    Kluczowe zadania:

    • Planowanie i kierowanie projektami na styku e-commerce/logistyki/IT
    • Udział w pracach rozwojowych i utrzymaniowych systemów e-commerce
    • Przygotowywanie dokumentacji projektowej oraz powdrożeniowej
    • Bieżące raportowanie stanu projektów
    • Ścisła współpraca z innymi działami w organizacji oraz z zewnętrznymi dostawcami usług

    Oczekiwania:

    • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy w zarządzaniu projektami, atutem będzie doświadczenie z obszaru IT i logistyki w branży e-commerce
    • Praktyczna znajomość metodyk prowadzanie projektów, mile widziane certyfikaty PMP/PMI, Prince2, Agile lub wykształcenie kierunkowe
    • Silne nastawienie na zrozumienie potrzeb i procesów biznesowych w organizacji
    • Umiejętność harmonogramowania zadań
    • Łatwość nawiązywania relacji biznesowych
    • Umiejętności analitycznego myślenia
    • Dobra organizacja czasu pracy
    • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
    • Kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność oraz inicjatywa w działaniu
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

    Oferujemy:

    KARTA MULTISPORT
    PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA
    ZNIŻKI PRACOWNICZE
    KORZYSTNE WARUNKI ZATRUDNIENIA

    ATRAKCYJNE WYNAGODZENIE
    ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
    PRZYJAZNA ATMOSFERA
    PRACA PEŁNA WYZWAŃ

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem opcji APLIKUJ

    Kontakt

    eobuwie.pl S.A., ul. Nowy Kisielin - Nowa 9, 66-002 Zielona Góra

    www: www.eobuwie.pl