Oferta pracy

Project Manager

BLYSS Polska Sp. z o.o.O firmie

7 000‐14 000 zł brutto / mies.
  • Fabryczna 17
    Praszka, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik

BLYSS Polska Sp. z o.o.

Fabryczna 17

Praszka

Swoją działalność rozpoczęła w 1996 roku w Niemczech, ciesząc się uznaniem Klientów i utrzymując na rynku motoryzacyjnym kluczową pozycje. Dynamiczny rozwój firmy przyczynił się do otworzenia w Polsce firmy w Lasowicach Wielkich, w Praszce oraz  punktu sprzedaży w Jasieniu.

Firma Blyss Polska Sp. z o.o. została doceniona Diamentem Forbesa zajmując III miejsce w kategorii Małe Firmy oraz 126 miejsce w rankingu ogólnopolskim.

Tajemnicą naszego sukcesu jest wiedza i wspólny cel.

W związku z rozwojem i poszerzaniem zakresu działalności firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Podstawowe obowiązki pracownika

  • Skuteczne i precyzyjne komunikowanie istotnych informacji dotyczących projektów
  • Analiza, planowanie, organizacja i kontrola prac na wszystkich etapach realizacji projektu w tym zarządzanie dokumentacją projektową
  • Zarządzanie katalogiem produktów i ich rozwój
  • Budowanie i utrzymywanie silnych relacji z klientami
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi, w szczególności z firmami dostarczającymi rozwiązania motoryzacyjne
  • Nadzór nad wykonaniem planu zgodnie z założeniami: termin, jakość, koszty

Wymagania:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętności koordynacji
  • Dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość branży motoryzacyjnej, mile widziana znajomość caravaningu
  • Wysokie umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Samodzielność i odpowiedzialność przy zarządzaniu projektami
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w prężnie działającej, międzynarodowej firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szkolenie wdrożeniowe,
  • Pracę w niekorporacyjnym środowisku,
  • Kartę MultiSport

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy