Project Manager Private Label Export

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Harper Hygienics to dynamicznie rozwijająca się organizacja w sektorze FMCG, spółka notowana na WGPW. Wytwarzane przez nas produkty należą do najlepszych w swojej klasie, a marki zajmują pozycję lidera lub wicelidera w swoich kategoriach (Cleanic, Presto, Kindii).

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: PM/18

Opis stanowiska:

  • Wdrożenie i zarządzanie projektami na rynkach exportowych,
  • Prowadzenie projektów Marek Własnych na rynkach Wschodnich, w tym ustalanie warunków handlowych,
  • Uzupełnianie specyfikacji technicznych klientów exportowych,
  • Akceptacje opakowań, wydruków oraz finalnego produktu,
  • Przygotowanie danych do przetargów i P&L,
  • Przygotowanie próbek,
  • Ścisła współpraca z Działem R&D, Technologii, Produkcji, Planowania oraz z Działem Sprzedaży Export,
  • Codzienny kontakt z klientem dotyczący procesu wdrożenia oraz z dostawcami,
  • Zarządzanie stokami dedykowanych opakowań,
  • Możliwe wyjazdy służbowe do dostawców oraz do klientów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów marek własnych w branży FMCG, w tym udokumentowane samodzielnie przeprowadzone projekty,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz języka rosyjskiego,
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji kilku projektów jednocześnie,
  • Zdolności komunikacyjne w zróżnicowanym kulturowo środowisku,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i szukania kreatywnych rozwiązań,
  • Zdolność logicznego i analitycznego myślenia,
  • Umiejętność biznesowej oceny projektów,
  • Bardzo dobre umiejętności prezentacyjne,
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ZFŚS),
  • Ciekawą i rozwijającą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Pracę w nowoczesnym biurze i w bardzo dogodnej lokalizacji (budynek West Station przy Dworcu Zachodnim),
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji,
  • Przyjazną atmosferę w pracy😊

Osoby zainteresowane podjęciem pracy tym stanowisku prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Dziękujemy za wpisanie nr ref. w tytule maila. Zastrzegamy sobie kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:  „Wyrażam zgodę   na  przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest HARPER HYGIENICS S.A ul. Racławicka 99,  Warszawa. Przysługuje mi prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania. Podanie danych jest w zakresie wymaganym Kodeksem pracy jest obligatoryjne, a  w pozostałym  zakresie dobrowolne, jednakże niezbędne do procesu rekrutacji.”