Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager

  • Sopot, pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 11.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Sopot

    Głównym obowiązkiem na tym stanowisku będzie:

    • prowadzenie projektów informatycznych,
    • budowanie i podtrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi,
    • przygotowywanie ofert, umów i prezentacji,
    • wsparcie w procesach backoffice'owych.

    Co robimy i w czym nas wesprzesz?

    • systemy dla klientów z sektora telekomunikacyjnego i bankowego (przelewy natychmiastowe, Kokos.pl, bm.pl., obsługa płatności online).

    Jakich cech szukamy?

    • doświadczenia we współpracy z klientem zewnętrznym lub przy prowadzeniu projektów informatycznych, preferowane branże bankowość, eCommerce, płatności
    • umiejętność koordynowania prac w ramach projektów informatycznych,
    • pozytywnej energii do pracy,

    Co oferujemy?

    • elastyczne godziny pracy,
    • wolny wstęp do centrum sportowego w Sopocie,
    • pomoc finansową przy relokacji,
    • dopłatę do ubezpieczenia medycznego i karty Multisport,
    • prace z widokiem na morze :)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH !

    Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.