Ta oferta pracy jest nieaktualna od 87 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-22

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Specjalizujemy się w realizacji prac wykończeniowych powierzchni biurowych na zasadzie generalnego
wykonawstwa. Prowadzimy prace w najbardziej prestiżowych obiektach, głównie na terenie Warszawy. W związku z rozwojem szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Zarządzanie procesem przygotowania i realizacji projektu budowlanego w zakresie wykończenia wnętrz
  • Nadzorowanie procesu realizacji na poszczególnych etapach na podstawie dokumentacji projektowej
  • Udział w procesie wyboru oraz nadzoru podwykonawców, prowadzenie negocjacji z wykonawcami i dostawcami
  • zaangażowanymi w projekt
  • Nadzór nad jakością wykonywanych prac
  • Przygotowywanie kosztorysów dla prac dodatkowych i rozliczenie finansowe prowadzonych inwestycji
  • Raportowanie o postępie robót i wynikach finansowych projektów
  • Egzekwowanie terminowej realizacji zadań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa
  • Doświadczenie w realizacji projektów budowlanych w zakresie wykończenia wnętrz biurowych - fit out (minimum 3-5 lata)
  • Doświadczenie w zakresie nadzoru prac budowlano-wykończeniowych oraz instalacji sanitarnych i elektrycznych
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Skrupulatność, sumienność, analityczne myślenie
  • Biegła obsługa komputera (pakiet MS Office, MS Outlook)
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia budowlane oraz obsługa programu Auto-Cad oraz Norma Pro
  • Umiejętność delegowania zadań
  • Umiejętność zarządzania ekipami budowlanymi
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie aranżacyjno-budowlanej o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne i adekwatne do umiejętności i wyników wynagrodzenie
  • Możliwość zawodowego rozwoju i realizowania zawodowych ambicji
  • Możliwość nawiązania szerokich kontaktów w branży budowlanej
  • Udział w realizacji interesujących przedsięwzięć
  • Przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju osobistego
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia potrzebne do pracy zarówno na budowie jak i w biurze
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Trescon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Trescon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zwycięzców 18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.