Ta oferta pracy jest nieaktualna od 91 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 23.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NuOrder Sp. z o.o. – agencja digital + preformance media poszukuje osoby, która obejmie stanowisko:

    NuOrder:

    NuOrder oferuje kompleksowe zarządzanie komunikacją marketingową w następujących obszarach:

    • Digital
    • Performance media
    • WoMM & Social Media

    Do najważniejszych klientów należą:
    Bayer, Bosch, Danfoss, Flugger, Lafarge, Maspex, Ministerstwo Finansów, Mlekpol, Polpharma, Valeant, eSky

    Twoje zadania:

    • Kompleksowe zarządzanie zintegrowanymi kampaniami marketingowymi (nadzór zespołów i osób odpowiedzialnych za poszczególne działania: kampanie digital i performance mediowe , Social Paid, produkcja digital + wideo, współpracę z blogerami, itd.)
    • Zarządzanie budową serwisów internetowych i e-commerce
    • Prowadzenie w/w platform pod kątem wszystkich kluczowych parametrów: konwersji, prawidłowej budowy, walidatorów i narzędzi Google’a, szybkości ładowania, SEO, SEO-writingu, itd.

    Wymagania:

    • szeroka znajomość zagadnień zw. z produkcją digital (serwisy, nośniki, LP, ecommerce)
    • dobra orientacja w zagadnieniach dot. prowadzenia kampanii mediowych (nadzór zespołu)
    • umiejętność prowadzenia rozbudowanych projektów

    Twoje dodatkowy atuty:

    • znajomość zagadnień zw. z front i back-endem
    • znajomość frameworków i template’ów
    • znajomość podstaw HTML
    • znajomość narzędzi związanych z serwisami i ecommerce:
      • platform mailingowych
      • narzędzi monitorujących pozycje SEO, dostępność serwisu itd.
      • systemów płatności
      • itd.
    • znajomość zagadnień zw. z kampaniami digital i perforamnce

    Oferujemy:

    • stanowisko z b. dużą samodzielnością
    • wynagrodzenie 4000- 7000zł

    Prześlij swoje CV ze zdjęciem klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia tylko na interesujące nas oferty.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie NuOrder Sp. z o.o. moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz.883)