Ta oferta pracy jest nieaktualna od 122 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-03-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tétris to wiodący europejski specjalista w aranżacji przestrzeni biznesowych, od designu po wykonawstwo wnętrz w modelu „pod klucz”. Tétris rozpoczął działalność w 2003 roku i szybko stał się jedną z wiodących europejskich marek w zakresie aranżacji biur oraz sporządzania space planów. Wartość firmy była budowana w oparciu o projekty korporacyjne. Tétris szybko stał się kluczowym partnerem dla inwestorów rynku nieruchomości, właścicieli wiodących marek detalicznych, a także międzynarodowych hoteli, których sukces zależy wprost od unikalnego charakteru wnętrz. Dziś, dzięki znajomości uwarunkowań lokalnych, Tétris jest jednym z najczęściej wybieranych partnerów zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak dużych korporacji. Codziennie mierzymy się z wyzwaniem, jakim jest tworzenie i realizacja rozwiązań wydajnych, efektywnych; przestrzeni, w których z przyjemnością można mieszkać lub pracować. Jeśli Twoją ambicją jest tworzenie biur przyszłości, dołącz do nas!
    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
    WYMAGANIA:
    • Wybór podwykonawców/dostawców poszczególnych zakresów robót dla przydzielonego projektu oraz podpisywanie umów z wybranymi oferentami
    • Dobór i nadzór pracowników budowlanych (z posiadanych zasobów firmy/firm zewnętrznych.) dla przydzielonego projektu
    • Prowadzenie przydzielonego projektu w ramach określonego budżetu i harmonogramu robót.
    • Tworzenie/aktualizowanie harmonogramów prowadzonych robót (Ms Project)
    • Analiza przydzielonego projektu oraz kosztorysowanie ewentualnych powstałych kosztów dodatkowych
    • Bezpośredni kontakt z klientem w ramach przydzielonego projektu
    • Wykonywanie dokumentacji powykonawczej prowadzonych robót
    • Ukończone studia magisterskie (budownictwo) – uprawnienia mile widziane
    • Dobra Znajomość programów AutoCad, Ms Office (w tym Ms Project), Norma Pro (mile widziane)
    • Zdolność dobrej organizacji pracy oraz przywiązywania uwagi do detali
    • Umiejętność dobrej pracy pod presją czasu
    • Uprawnienia budowlane wykonawcze (mile widziane)
    • Doświadczenia w prowadzeniu projektów adaptacji powierzchni biurowo-usługowych (nadzór zakresu architektury oraz wszelkich branż instalacyjnych)
    OFERUJEMY:
    • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę w dobrej atmosferze, pośród doświadczonej kadry menadżerskiej