Ta oferta pracy jest nieaktualna od 869 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Project Manager

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 06.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Divante: polska spółka IT/e-commerce, 6 lat na rynku, ponad 130 utalentowanych specjalistów i ponad 350 zadowolonych klientów (Burger King, Solar, KFC, Intersport, Praktiker, Reserved, Plus). Tworzymy dedykowane rozwiązania, które napędzają e-biznes.

Rozwijamy oprogramowanie korzystając z dobrych praktyk (metodyka pracy, zgrane teamy, specjalizacja) i stosujemy nowoczesne technologie (bazy NoSQL, frameworki, systemy rozproszone), a także rozwijamy własne projekty open-source.

Szczególnie dbamy o nasz Zespół – mamy niepowtarzalną atmosferę pracy, zapewniamy szkolenia, warsztaty, certyfikacje oraz kursy językowe. U nas będziesz mógł się rozwijać i zdobywać bogate doświadczenie. Więcej o nas znajdziesz na www.divante.pl.

W związku ze stałym rozwojem firmy, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
miejsce pracy: Wrocław
Nr referencyjny: PRJ-WRO-PM-2015/05
Zakres obowiązków:
  • Definiowanie zakresu projektu
  • Szacowanie czasu realizacji zadań
  • Planowanie harmonogramów projektu
  • Koordynowanie zadań
  • Alokowanie zasobów
  • Zarządzanie budżetem i ryzykiem projektu
  • Nadzór nad jakością oraz terminowością realizowanych projektów
  • Zapewnianie efektywnej komunikacji w zespole
  • Budowanie długofalowych relacji z aktualnymi klientami oraz nawiązywanie kontaktów z nowymi odbiorcami
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT (mile widziane wdrożenia e-commerce)
  • Praktyczna znajomość metodyk zarządzania
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w metodykach Agile
  • Umiejętność organizowania pracy i planowania
  • Łatwość nawiązywania relacji biznesowych
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność oraz inicjatywa w działaniu
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Możliwość pracy dla wiodących klientów eCommerce z Polski, Europy i USA w projektach, które realnie wspierają ich biznes i szybkiego zaobserwowania efektów swojej pracy
  • Współpraca ze specjalistami i wsparcie całego zespołu
  • Duża samodzielność w działaniu
  • Szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju poprzez udział w ciekawych projektach oraz szkolenia i warsztaty
  • Możliwość pracy w metodykach zwinnych (Agile/SCRUM)
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Lekcje języka angielskiego
  • Pakiet medyczny i kartę Multisport
  • Bogatą biblioteczkę firmową
  • Pyszną kawę i świeże owoce
  • Imprezy integracyjne, wieczory filmowe i inne atrakcje
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy w biurze w centrum Wrocławia
Jak aplikować? Wyślij CV poprzez przycisk:
w temacie podając numer referencyjny ogłoszenia PRJ-WRO-PM-2015/05.
Do CV dołącz klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Divante sp. z o.o.. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się