Ta oferta pracy jest nieaktualna od 303 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant AutoCAD

  • Radom, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 22.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma EnergoSter powstała w 2003 roku.

    Zajmujemy się doradztwem, projektowaniem, montażem instalacji niskiego napięcia, a także uruchamianiem ich w inwestycjach budowlanych. Prowadzimy stałą opiekę techniczną i konserwację instalacji w powierzonych nam obiektach.

    Miejsce pracy: Radom

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie schematów szaf sterowniczych automatyki
    • Tworzenie nowych i modyfikowanie istniejących dokumentacji technicznych
    • Praca w programie typu AutoCad

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika, elektrotechnika, automatyka)
    • Umiejętność projektowania w programie typu AutoCAD
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę
    • Praca w ciekawym środowisku zawodowym
    • Praca w przyjaznej atmosferze
    • Możliwość realizacji zróżnicowanych projektów
    • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Pakiet socjalny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Energoster Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Energoster Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7/116. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.