Ta oferta pracy jest nieaktualna od 244 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant Drogowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-12-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Multiconsult ASA jest norweską inżynierską firmą konsultingową i projektową z  siedzibą w Oslo i  prowadzi swoją działalność w Polsce pod nazwą Multiconsult Polska sp. z o.o.

    Multiconsult Polska sp. z o.o. jest jedną z czołowych firm konsultingowych w kraju i oferuje usługi w zakresie: multidyscyplinarnego doradztwa technicznego i środowiskowego, projektowania, zarządzania projektami, weryfikacji dokumentacji, audytów technicznych i środowiskowych oraz nadzorów inwestorskich i bankowych. Obszar działania obejmuje projekty infrastrukturalne, ochrony środowiska i przemysłowe.

    Obecnie poszukujemy:

    PROJEKTANTA DROGOWEGO
    (miejsce pracy: Warszawa lub Wrocław)

    Zadania

    • Projektowanie rozwiązań drogowych;
    • Koordynacja rozwiązań projektowych w zakresie branż;
    • Nadzór i koordynacja pracy asystentów drogowych;
    • Dbanie o terminowości wykonania projektów – sporządzanie i przestrzeganie harmonogramów ich realizacji;
    • Udział w spotkaniach zespołów projektowych wielobranżowych, radach technicznych, wizjach lokalnych, inwentaryzacjach w terenie;
    • Współpraca z Wykonawcą podczas realizacji inwestycji: udział w spotkaniach, pełnienie nadzorów autorskich.

    Wymagania:

    • Ukończone wyższe studia inżynieryjne na kierunku budownictwo;
    • Posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania bez ograniczeń w branży drogowej minimum 5 lat;
    • Doświadczenie jako projektant w systemie Projektuj i Buduj;
    • Znajomość oprogramowania Microstation, InRoads (SS4);
    • Umiejętność pracy w wielobranżowych zespołach projektowych.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę;
    • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji;
    • Bardzo ciekawe i rozwojowe projekty;
    • Wsparcie doświadczonych projektantów;
    • Przyjazną atmosferę w pracy;
    • Dodatkowe świadczenia dla pracowników od pierwszego miesiąca zatrudnienia (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa i inne).

    Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać klikając w przycisk aplikowania.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.