Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant

  • Kalisz, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeżeli Twoim powołaniem jest praca z klientem, potrafisz dobrze odczytać jego potrzeby i zaoferować właściwe rozwiązania, to z przyjemnością włączymy Cię do naszego zespołu na stanowisko:
    Projektant
    Miejsce pracy: Kalisz

    Jakie cechy i umiejętności ma nasz przyszły Projektant?

    • Jest pasjonatem z wizją i ma wyczucie stylu.
    • Rozumie potrzeby klientów i umie znaleźć odpowiadające na nie rozwiązania.
    • Potrafi doradzić klientom w zakresie funkcjonalności i designu wyposażenia łazienki.
    • Obserwuje aktualne trendy rynkowe i umie je przenieść do swoich aranżacji.
    • Lubi pracę z ludźmi i poszukuje rozwiązań.
    • Chce być dla klienta doradcą i wsparciem, a nie tylko wizualizatorem pomysłów.
    • Ma merytoryczne przygotowanie w zakresie projektowania wnętrz.
    • Ma udokumentowane doświadczenie w zakresie aranżacji wnętrz (projekty łazienek będą jego dodatkowym atutem).

    Jakie zadania staną przed naszym Projektantem?

    • Bezpośredni kontakt z klientem i analizowanie potrzeb w zakresie wyposażenia łazienki.
    • Doradzanie, inspirowanie oraz projektowanie aranżacji z wykorzystaniem dostępnych w salonie produktów.
    • Wspieranie klienta w doborze produktów poprzez zadawanie pytań z zakresu wyposażenia oraz kwestii związanych z budową/ remontem pomieszczenia.
    • Współpraca z zespołem.
    • Budowanie wizerunku salonu wspieranie przy pracach ekspozycyjnych w Salonie.

    Jak my dbamy o Projektantów?

    • Budujemy długotrwałe relacje – zatrudniamy na umowę o pracę.
    • Przedstawiamy jasny i atrakcyjny system premiowy.
    • Przygotowujemy do zadań – szkolimy i dostarczamy narzędzia.
    • Monitorujemy rozwój i wspieramy go.
    • Dajemy możliwość wdrażania własnych pomysłów i tworzenia z nami nowej marki.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

    Prosimy o dopisanie w CV klauzuli ,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich  danych osobowych dla potrzeb  niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych
    (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

     Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Komfort Łazienki Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach (25-323) przy Al. Solidarności 36.  Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.