Ta oferta pracy jest nieaktualna od 106 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant Programista Hurtowni Danych

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis

    Jako Projektant - Programista Hurtowni Danych dostarczasz wysokiej jakości projekt i development zgodny z wymaganiami funkcjonalnymi klientów, tworzysz dokumentację powykonawczą, współtworzysz i definiujesz wizję oraz szczegółowe koncepcje dotyczącej przyszłego systemu hurtowni danych

    Zakres obowiązków:

    • rozwój środowiska Hurtowni Danych,
    • pozyskiwanie informacji z systemów zewnętrznych do Hurtowni Danych oraz ich konsolidacja,
    • projektowanie, budowa i zasilanie repozytoriów Hurtowni Danych, integrujących dane do wykorzystania przez inne systemy informatyczne,
    • rozwój narzędzi wspomagających proces kontroli jakości danych gromadzonych w Hurtowni Danych.

    Umiejętności:

    • wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub pokrewne,
    • praktyczna znajomość języka SQL i PL/SQL na poziomie zaawansowanym,
    • zagadnienia z dziedziny relacyjnych baz danych i hurtowni danych,
    • wiedza z zakresu DWH,
    • doświadczenie w pracy z narzędziami ETL(IBM Infosphere Data Stage, Ab Initio, Informatica, Talend),
    • zdolności analityczne oraz umiejętność modelowania danych,
    • zapytania SQL,
    • jesteś osobą zaangażowaną i wykazujesz się proaktywną postawą.

    Dodatkowe cechy :

    • odpowiedzialność za wykonywaną pracę
    • terminowość i dokładność
    • umiejętność słuchania i wyciągania wniosków
    • chcesz zdobywać doświadczenie i rozwijać się jako Programista ETL w obszarze hurtowni danych
    • chcesz pracować z najnowszymi technologiami (m.in. IBM DataStage)

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Szkolenia
    • Możliwości rozwoju
    • Długoterminową perspektywę współpracy
    • Umowę o pracę
    • Kartę Multisport
    • Opiekę medyczną.

    Nasz Zespół to ambitni, kreatywni, wspierający się ludzie. Dołącz do nas!

    Więcej na naszej stronie: www.smartware.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"