Projektant/Programista Informatica/Oracle

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 21.11.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 21.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od nas dostaniesz:

    Swobodny
    dress code
     Dostęp do
    bazy szkoleń
     Elastyczne
    godziny pracy

    Pracę
    w metodologii zwinnej - Agile
     Wysokiej
    jakości sprzęt
    do pracy
     Pracę w jednym z największych software hous'ów w kraju
    miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: UGR/062/1018

    Twoje zadania:

    • Prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w zakresie rozwoju hurtowni danych oraz systemów informacyjnych w technologii Informatica i Oracle
    • Projektowanie algorytmów oraz implementacja procesów ETL w środowisku Informatica
    • Projektowanie baz danych i martów raportowo-analitycznych
    • Testowanie rozwiązań informatycznych
    • Opracowywanie specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej, technicznej i administracyjnej
    • Przygotowywanie pakietów instalacyjnych oprogramowania
    • Przygotowywanie odbiorów oprogramowania i uczestnictwo w przekazywaniu systemów do eksploatacji

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
    • Minimum 3-letnie doświadczenie z zakresu projektowania, implementacji i wdrażania systemów informacyjnych w środowisku Informatica PwC lub BDM/IDQ
    • Minimum 3-letnie praktyczne doświadczenie z zakresu projektowania i programowania hurtowni danych oraz systemów informacyjnych dla instytucji finansowych, telekomunikacyjnych itp.
    • Dobra znajomość technologii Informatica PwC lub Informatica BDM / IDQ oraz RDBMS Oracle 10g / 11g
    • Bardzo dobra znajomość SQL
    • Znajomość zagadnień inżynierii systemów informatycznych oraz metodyki ich wytwarzania
    • Umiejętność pracy wg metodyki Agile (Scrum, Canban)
    • Znajomość narzędzi: SQL Developer, GitHub, JIRA, Confluence
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Mile widziane:

    • Znajomość zagadnień Business Intelligence (BI)
    • Doświadczenie w technologii Hadoop (hive/impala)
    • Doświadczenie z zakresu projektowania, implementacji oraz wdrażania rozwiązań raportowo-analitycznych w oparciu o platformę BI (Qlik View/Qlik Sense, SAS)
    • Znajomość języków i technologii (shell, python, HTML, Java, JavaScript, jQuery, jQuery UI)
    Dowiedz sie co wyróżnia
    mBank w IT:
    Przekonaj się sam!

    mBank ostrzega: Praca z nami to kontakt
    z najnowszymi technologiami!