Ta oferta pracy jest nieaktualna od 54 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant/Programista Java

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-08-25

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Wrocław
bottom
Team Connect to doświadczona firma technologiczna
zajmująca się wdrażaniem projektów z sektora  IT.

Główne zadania:

  • Analiza, projektowanie i implementacja nowych systemów bankowych
  • Implementowanie automatycznych testów jednostkowych
  • Rozwijanie i integracja aktualnych systemów bankowych
  • Opiniowanie dokumentacji analitycznej

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka JAVA 7 i obiektowych wzorców projektowych
  • Znajomość webowych technologii stosu Java EE 5, technologii typu ORM i projektu Spring
  • Umiejętność projektowania baz danych oraz biegła znajomość języka SQL
  • Mile widziana znajomość OSGi, Spring MVC, Spring Boot, JPA, XSLT, jQuery, maven, git
  • Umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Znajomość branży bankowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii
  • Udział w realizacji ciekawych zadań oraz ciągły dostęp do nowych projektów
  • Pracę w stabilnej firmie – nagroda Lidera Przedsiębiorczości, Członek Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji
  • Opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny
  • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce
  • Do wyboru – umowa o pracę lub B2B
  • Pomoc w kwestiach organizacyjnych oraz kadrowo-płacowych
  • Indywidualne wsparcie ze strony dedykowanego opiekuna z firmy
bottom
bottom

współpracujemy z

bottom
bottom

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Team Connect Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie."

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się