Ta oferta pracy jest nieaktualna od 329 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Projektant - Programista JavaScript

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 27.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Projektant/Programista JavaScript
    Miejsce pracy: Wrocław
    bottom
    Team Connect to doświadczona firma technologiczna
    zajmująca się wdrażaniem projektów z sektora  IT.

    Zakres obowiązków

    • Rozwijanie aplikacji własnych, spełniających potrzeby biznesowe, zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz najlepszymi praktykami branżowymi;
    • Parametryzowanie i konfigurowanie systemów informatycznych w zakresie niezbędnym do realizacji potrzeb biznesowych;
    • Analiza, projektowanie i programowanie aplikacji;
    • Dokumentowanie zastosowanych rozwiązań;
    • Raportowanie czasu pracy.

    Wymagania

    • Bardzo dobra znajomość języka JavaScript;
    • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji przy użyciu Angular;
    • Znajomość bibliotek, np. Webpack, Redux;
    • Umiejętność pisania testów z wykorzystaniem Karma/Jasmine;
    • Umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną.

    Oferujemy

    • Pracę w innowacyjnych technologiach;
    • Udział w realizacji ciekawych zadań oraz ciągły dostęp do nowych projektów;
    • Pracę w stabilnej firmie – nagroda Lidera Przedsiębiorczości, Członek Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji;
    • Opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny;
    • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce;
    • Do wyboru – umowa o pracę lub B2B;
    • Pomoc w kwestiach organizacyjnych oraz kadrowo-płacowych;
    • Indywidualne wsparcie ze strony dedykowanego opiekuna z firmy;
    • 2000 zł netto za każde skuteczne polecenie specjalisty do naszych projektów.
    bottom
    bottom

    współpracujemy z

    bottom
    bottom

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Team Connect Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie."

    bottom